Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Náthásan te mennyire élnél...

Náthásan te mennyire élnél társasági életet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egy gyors tali belefér, esetleg, mozi társas, borozgatás, beszélgetés, bulizás stb-re gondolok

2021. szept. 2. 09:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire, nem akarnék lefertőzni mást is. Otthon maradnék amíg meg nem gyógyulok. Csak oda mennék ahova nagyon muszáj. Én is utálom mikor valami haveri találkozót megbeszélünk és a találkozáskor derül ki, hogy egyikük full náthás, taknyos. Nem akarom elkapni tőle, meg is szoktam jegyezni, hogy minek jön el betegen, hogy mindenkit lefertőzni, nem igaz, hogy egy hétvégét nem bír ki bulizás nélkül.
2021. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Nálam semennyire. Nekem herótom van attól aki picit is beteg és társaságba megy. Maradjon otthon pihenni, hogy mielőbb túl essen rajta. Arról nem is szólva hogy ha nem nátha akkor még másra is át ragadhat. De te tudod.
2021. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát akkor nem ciki megjegyezni valakinek ha full náthásan jelenik meg.
2021. szept. 2. 10:02
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem zavartatom magam. Szólok, hogy kicsit megvagyok fázva, akinek belefér, annak belefér, akinek nem, annak nem. Dolgozni is el kell mennem, majd ha arra nem köteleznek mindaddig, amíg nincsenek komoly tüneteim, lehet hogy elgondolkozom rajta, hogy a szabadidőmben is otthon maradok és vigyázok másokra.
2021. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Volt olyan munkatársam az egyik meló helyemen aki full betegen is bejárt. Mindegy volt neki hogy influenza vagy hasmenéses vírus, jött, mert ő mártírkodott. Az hogy mindenkit lefertőzött, sorban dőltünk ki, az nem zavarta.
2021. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5-ös miket kaptál el tőle? Mérges voltál rá mindig, vagy megértő?
2021. szept. 2. 10:09
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Sztem én megvárnám hogy meggyógyuljak és utánna mennék társaságba nem szeretnék mást megfertőzni
2021. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem ciki megjegyezni. Én szóvá tettem a múlt héten is a képzésen ahova járok. Ott köhögött az egyik sulis társam meg tiszta takony volt. Mondtam neki muszáj volt így be gyere? Hát olyan sokat hiányzott az elején hogy már nem lehet. Szuper.
2021. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8-as sajnos ilyenkor amikor kb mindenki náthás szinte kivédhetetlen, hogy ne kapd el legalább egy kicsit. És persze betegen is kell járni suliba illetve dolgozni.
2021. szept. 2. 10:12
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Kaptam el influenzát, a hányós hasmenéses vírust nem is egyszer a 3 év alatt, és a többi kolléga is. Mindenki mérges volt rá, mert senki nem szeret beteg lenni, meg gyógyszert szedni. Én nem megyek emberek közé ha csak nem muszáj, értsd azt hogy munkahely. De oda is csak ha kicsi nátha. De komolyabb esetben inkább szabi vagy táppénz.
2021. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!