Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Náthásan te mennyire élnél...

Náthásan te mennyire élnél társasági életet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egy gyors tali belefér, esetleg, mozi társas, borozgatás, beszélgetés, bulizás stb-re gondolok

2021. szept. 2. 09:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire, egyrészt olyankor a hátam közepére kívánom az embereket (akkor is, ha csak az allergiála kínoz), és azt is utálom, amikor valaki köhögősen pláne lázasan társaságba megy, mert csak, mert otthon unatkozik.
2021. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire! Főleg most, járvány idején. Maradj szépen otthon.
2021. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Most náthás vagyok pont, hívtak csajos napot tartani, de visszamondtam. Egyrészt százas papírzsepivel jarkálok, másrészt semmi kedvem sincs ahhoz, ahová elmennék, ott pofákat vágjanak a felszolgálók.
2021. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Mennyi idős vagy? Hol fáztál meg? Mennyire folyik az orrod?
2021. dec. 9. 18:55
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi köze ehhez a koromnak? Hol faztam meg? Bárhol. Melóban, buszon, vonaton, franc se tudja.
2021. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!