Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan szerezzek magamnak...

Honnan szerezzek magamnak olyan barátokat mint én?

Figyelt kérdés
Eddig mindig szegény baráti köröm volt,mert olyan környezetben voltam (iskola) és mi pedig sokkal tehetősebbek vagyunk. Unom már,hogy a nekem teljesen alapvető dolgokra irigyek. Kellenének barátok a saját szintemen. Nem pedig olyanok,akik pl.: még az éttermet is irigyli…
2022. jan. 26. 08:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, a kedves kérdezőnk mindent tud. Azért van itt! 🤣
2022. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te egyszer meghívtad őket étterembe? Felajánlottad, hogy valamiben segítesz nekik, kölcsönadod a ruháid, bármit? Fizettél nekik valaha egy kávét?

Ne haragudj, de ha te posztolgatod a k.vadrága cuccaid, az igencsak felszínes p.csa látszatát kelti, persze, hogy beszólogatnak.

Ha kedves lennél mindenkivel, szerény, udvarias, szerinted akkor is úgy köszönnének neked, hogy jön az elkenyeztetett hercegnő?

Kérdezem ezt úgy, hogy nem panaszkodom a bevételemre és barátaim is vannak, nem irigy vagyok.

2022. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Vannak szegény barátaim, akiknek magukat kell eltartaniuk egyetem mellett, és van egy olyan is, akinek a családja milliárdos vagyonnal bír. Barátnőmék is kőgazdagok.

Mégis mind jóban vagyunk egymással, egy csapat vagyunk. Vajon hogyan lehetséges ez?

Talán hogy nem az anyagi helyzetünk alapján kategorizáljuk be egymást, mint te, kérdező.

2022. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!