Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan szerezzek magamnak...

Honnan szerezzek magamnak olyan barátokat mint én?

Figyelt kérdés
Eddig mindig szegény baráti köröm volt,mert olyan környezetben voltam (iskola) és mi pedig sokkal tehetősebbek vagyunk. Unom már,hogy a nekem teljesen alapvető dolgokra irigyek. Kellenének barátok a saját szintemen. Nem pedig olyanok,akik pl.: még az éttermet is irigyli…
2022. jan. 26. 08:15
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy ezt ennyiből sikerült megállapítanod! Tudod,mindenki magából indul ki. Semmiképp sem érzem szükségesnek a magyarázkodást,elég ha én tudom,hogy elég boldog vagyok,és maximálisan elégedett vagyok az életemmel,egy cseppnyi magány nélkül.
2022. jan. 26. 11:20
 22/33 anonim ***** válasza:

Furcsán állok ehhez a dologhoz. 2-es válaszoló vagyok, elmondásod szerint csak márkás ruhát veszel fel, ennyi a bűnöd, mégis ilyeneket mondanak.

Vagy igazat mondasz és valahogy nagyon rossz iskolába, osztályba keveredtél vagy pedig hazudsz és tényleg van okuk a beszólásra. 24 éves férfi vagyok, sok iskolában megfordultam, de még a mostaniban sem és soha nem kaptam ilyen megjegyzéseket, pedig lett volna miért, ha te ennyiért kapod a rudat.

2022. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan szerezzek magamnak olyan barátokat mint én? Eddig mindig szegény baráti köröm volt... Kellenének barátok...

...

maximálisan elégedett vagyok az életemmel,egy cseppnyi magány nélkül."


Khm, khm......

2022. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Kellenének,viszont megvagyok nélkülük is. Nyilván jobb lenne normális baráti körrel néha,viszont nekem így is jó. Hálás vagyok azért az életért amit élek most,és igazán nem panaszkodhatok hála a szüleim kemény munkájának.
2022. jan. 26. 14:13
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Én megfordítanám a kérdést: Miért akarna valaki így barátkozni. Abba most fölösleges belemenni, hogy alapból sok jót nem képzelek azzal aki egy névtelen forumon henceg azzal, hogy mi van neki ( Ha igaz ugye, net és az őszinteség, nem mindig jár együtt ) viszont az igaz, hogy kevés ember tudja a pénzt normálisan viselni.


Én ismerek olyan embert, akinek milliárdjai vannak, de kívülről nem mondaná meg róla semmiképp, és érdekes mód kifejezetten közösségi ember rengeteg ismerőssel, baráttal.

2022. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Mindenki arra költi a pénzét amire akarja és ami örömet okoz neki. Én ezen az elven vagyok,nem érdekel más pénztárcája az enyém se érdekeljen senkit.
2022. jan. 26. 22:48
 27/33 anonim ***** válasza:
47%

"az enyém se érdekeljen senkit"

Az a nagy helyzet, hogy az embereket sokminden érdekli. Ha csak annyit mutatnál a pénzedből, amennyit a körülötted élők, akkor nem tűnne fel nekik, hogy te más vagy, mert gazdagabb vagy, mint ők. Ha viszont azt látják, hogy többet költesz, mint ők, akkor (ők se tehetnek róla, de) érdekelni fogja őket, hogy vajon honnan van neked több, és hogy mennyivel több pénzed lehet. Ez van, ezzel együtt kell élni, egyszerűen azért, mert az emberek ilyenek. De azért ezzel együttélni még mindig kellemesebb, mint azzal lenne, ha nem lenne annyi pénzed, nem? Úgyhogy azért nagyon ne lógasd az orrodat...

2022. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

"Semmiképp sem érzem szükségesnek a magyarázkodást,elég ha én tudom,hogy elég boldog vagyok,és maximálisan elégedett vagyok az életemmel,egy cseppnyi magány nélkül."


Igen, persze. Látható :) immár 3. oldalon magyarázkodsz. Nézz szembe magaddal a tükörben s használd a kis buksid.

Ha fájnak a szavak és kényszeresen nem tudod elengedni azt, az már egy jel a testedtől/tudatodtól önmagad felé "van benne igazság", az igazság mely fáj (sokaknak, nem csak neked).


Bemesélheted magadnak s önigazolgatod a "boldogságod", ám amikor koppanni fogsz az fájni fog.

Rengeteg hozzád hasonló gyermek van ám, kik hasonlóan nyilvánulnak meg.


Jobb előbb felkelni ebből a bemagyarázott buborékból, mintsem felnőtt korodban "több szövődménnyel". Nem gyengeség elismerni a TÉNYEKET. Elismerés után tudsz csak fejlődni.


Mentsd el mindezt, amit itt írsz/írtak s olvasd el majd 10-20-40 év múlva^^


S rájössz vagy nem.


Mindemellett a személyiség előrébb való, ám annak egészséges fejlődésének része mindaz is, amit 2. oldalon olvashattál.

Személyiségedet torzítja a "szegény-gazdag" nézeted is, de keményen. Folyton-folyvást bumerángként dobálod, mintha a személyiséged elveszne mögötte.


El vagy tévedve; kemény dolog a valóság, fiam.

További jó magyarázkodást!


(kiszálltam, majd az élet megtanít dolgokra téged - talán. Lehet van anyagi támogatásod, de hogy igaz szülői/értelmiségi háttered szellemileg alulmaradt az csúnyán kiüt.


Ha nem megy, keress szakembert. Iphone árából teljes kezelésed kijön, ha nyitott vagy és kipukkasztod a bubit.)

2022. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Rendben utolsó,nem jutunk előrébb mert te idejöttél kötekedni és mivel tudod,igazam van,ezért már csak azért sem fogsz egyetérteni velem. Nem baj én tudom az igazat :) nem vagyok társaságfüggő csak egy hónapban talán egyszer rám tör egy ilyen de jó lenne elmenni a csajokkal valahova érzés.
2022. jan. 27. 05:13
 30/33 anonim ***** válasza:

"de jó lenne elmenni a csajokkal valahova érzés"

Ja, tehát nem is igazi barátokat keresel...

2022. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!