Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire bunkó, ha osztálytárs...

Mennyire bunkó, ha osztálytársam így megszólt Balcsi strandon, hogy "Miért mutogatod tangában a valagadat"? Mit reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Lementünk többet a volt osztályból Balcsira. Álltunk sorban a vécénél és az egyik irigy p... benyögött nekem egy ilyet mindenki előtt... Úgy égett az arcom emiatt. Nem voltunk sosem barátok, de ellenségek sem. Egyik fiúhaverom jóba van vele nagyon és miatta jött.


Igen, tangát vettem fel, mivel manapság már nem annyira különös ez a dolog. Ettől még nem mutogatom magam... 19/n



2022. júl. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező neked jogod volt felvenni a tangát, neki meg joga volt véleményt nyilvánítani.
2022. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
98%
De most ez a tanga rajtad van a képen? Mert az egész jó hatson van
2022. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
91%

Nincs xar alakod és nincs baj a nagy fenékkel, mert szexi. :) A hálószobában.


De basszus, strandon konkrétan ízléstelen. Oldalt is látszik, hogy ez csípő fölé húzható, ergó épp hogy elől is csak eltakarja amit kell, hátul meg teljesen becuppan, mint ahogy egy tanga szokott és kinn az egész pitsád. Anyag konkrétan már csak derék felett van benne.

2022. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Igen ez van rajtam, ez a kép ma készült.
2022. júl. 29. 21:23
 25/47 anonim ***** válasza:
80%
Válaszoltam volna: mert így érzem jól magam. Ha így reagálnak, légy határozott. Semmi baj nincs azzal ha valaki szereti magát mutogatni. Az h mi való hálószobába vagy vízpartra...haha. ilyen nincs. Kis buta válaszoló. A szabad akarat van. Ha ő ezt akarja, és ő ezt dönti, az lesz. A teste szép, és jó érzés szép testeket nézni. :) aki még beszól, az egy bunkó tudatlan.
2022. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, ne törődj semmivel, jó csajszi vagy, az irigy, tespedt/deszka tehenek fikáznak, ennyi jutott nekik....
2022. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező: neked jogod van ilyet viselni.

Van, akinek tetszik - és van, akinek nem.

Másnak meg joga van arra, hogy véleménye legyen róla, és azt el is mondhatja neked.


Ja, amúgy felsőt minek veszel ilyenhez?

Egyrészt úgy még izgalmasabb lenne, másrészt senki se szólna le a tangádért.

2022. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
64%

26os, akkor én meg a kérdező orra elé tolhatom a csupasz kolbászom? Hiszen szabad akarat van nem? Mindenki úgy van strandon ahogy akar ezek szerint.


Hát, elég masszív alkat a kérdező, nem túl előnyös a mutogatósdni.

2022. júl. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
70%
2022-ben a tanga sima ugy. Nem mutogatas.
2022. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
59%
30as igen prostiknál sima ügy. Normális, igényes nők nem veszik fel nyilvános helyen.
2022. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!