Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire bunkó, ha osztálytárs...

Mennyire bunkó, ha osztálytársam így megszólt Balcsi strandon, hogy "Miért mutogatod tangában a valagadat"? Mit reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Lementünk többet a volt osztályból Balcsira. Álltunk sorban a vécénél és az egyik irigy p... benyögött nekem egy ilyet mindenki előtt... Úgy égett az arcom emiatt. Nem voltunk sosem barátok, de ellenségek sem. Egyik fiúhaverom jóba van vele nagyon és miatta jött.


Igen, tangát vettem fel, mivel manapság már nem annyira különös ez a dolog. Ettől még nem mutogatom magam... 19/n



2022. júl. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy az előző kommentben is jeleztem, teljesen mindegy, ki mit gondol, az érvekre mindig lesznek hasonlóan magas röptű ellenérvek.

Egyszerűen fel kell fogni, hogy a társadalom igencsak megosztott a kérdésben, akár tetszik, akár nem. Ami az egyiknek tetszik, az a másiknak igencsak visszás.

A leírt példákból látszik, milyen hasonló stílusú viszontválaszok várhatók, és higgye el mindenki, a viszontválaszokban még disztingváltam...

El kell fogadni, hogy aki magát mutogatja - legyen akár jó alakja is hozzá - azt a társadalom egy része kiemeli, a másik pedig elítéli. A tetteid megválaszthatod, a következményeit nem; ez erre egy jó példa

2023. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

41-es kommentelo. itt nem arrol van szo, hogy kinek van igaza, vagy kinek nem, ebbol ne akarj vitat csinalj, mert nem az.

Hogy szolt az eredeti kerdes? "Mit reagaltatok volna a helyemben?"

En erre adtam valaszt. Ha ennyire eliteteled ezt az oltozkodesi modot, lehet olyat irni peldaul:

- Sirva hazamegyek, es otthagyom a csapatot.

- Felveszem a rovidnadragomat es abban furdok.

- Mindenkitol megkerdem, hogy zavarja-e az oltozetem, es ha igen, megigerem nekik, hogy maskor nem veszem fel.

- Elnezest kerek a tobbiektol, hogy megbotrankoztattam oket.

2023. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
57%
Ha 19 éves vagy, elég gyerekes még a gondolkozásotok... Neki is, hogy ilyet mondtott. De neked is, hogy nem engedted el a füled mellett és ezen kattogsz.
ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
79%
43: Majdnem 2 évvel ezelőtti kérdés… Nem vagyunk egyformák, de nem tartom gyerekesnek, ha vkinek egy durva beszólás rosszulesik. A beszólást megejtő már annál gázabb.
ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
20%

#44 és akkor nem lehet rá válaszolni, mert 2 évvel ezelőtti kérdés?!

Látom a szavaim kiforgatása megy ezerrel! Egy szóval sem írtam azt, hogy attól gyerekes, mert rosszul esik neki a beszólás hanem ahogy kezeli. És ez nem csak rá vonatkozott, hanem arra is, aki beszólt neki.

ápr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
55%
aminek van aktualitása, arra nem sok értelme van válaszolni. szerintem ennek van aktualitása, ami elmúlt akkor, mikor ki lett írva a kérdés.
ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
33%

2 éves kérdés.

Azóta sikerült felnőnötök?

ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!