Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire bunkó, ha osztálytárs...

Mennyire bunkó, ha osztálytársam így megszólt Balcsi strandon, hogy "Miért mutogatod tangában a valagadat"? Mit reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Lementünk többet a volt osztályból Balcsira. Álltunk sorban a vécénél és az egyik irigy p... benyögött nekem egy ilyet mindenki előtt... Úgy égett az arcom emiatt. Nem voltunk sosem barátok, de ellenségek sem. Egyik fiúhaverom jóba van vele nagyon és miatta jött.


Igen, tangát vettem fel, mivel manapság már nem annyira különös ez a dolog. Ettől még nem mutogatom magam... 19/n



2022. júl. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
67%
Közönséges a tanga eleve, neked meg az amúgy is nagy fenekeden mit gondolsz, hogy áll? Ha lenne önképed és ízlésed, belátnád, hogy igaza volt annak, aki megszólt, bár a stílusán lehetne vitatkozni.
2022. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
84%
Valszeg nem volt a s.ggedre kivancsi es zavarta
2022. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
63%

Te miért nem oltottad vissza?


Például: "miért mutogatod:

1. narancsbőrös testedet

2. lógó vagy pici szúnyogcsípésszerű melledet

3. zsíros vagy vézna testedet"


Gondolom nem te voltál az egyedüli tangás lány a strandon. Ne foglalkozz mások véleményével!

2022. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi erővel minek vettél fel bikinialsót? Az a pár centi anyag csak pénzkidobás, úgyis mindenki elkönyvelt könnyen kapható bulának.
2022. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
57%

Úgy látszik, a válaszadók is frusztráltak és irigyek:-) Az ilyesfajta kérdés tömény rosszindulat, simán el tudom képzelni, hogy a kérdezőt jobban megnézték, és ez zavarta a lányt. Az meg a másik, hogy azért, mert vki tangában, akármiben van, nem jogosít fel se ismerőst, se vadidegent, hogy bunkóskodjon. (Sőt, továbbmegyek, nézni lehet, de pl. pasikat sem egy esetleges tapizásra, zaklatásra.) Amúgy sok embert láttam én már számomra ízléstelen cuccban, ahol kb. majdnem megvakultam (brutál narancsbőr+miniszoknya, utcán póló nélkül flangáló „úriemberek”), de eszembe nem jutna beszólni, magamban megjegyzem. A kedves válaszadók mit szólnának, hogyha nekik meg a nagyibugyijukon, vagy esetleges hurkáikon élcelődnének?


Egy adott helyzetben nem mindig jut a jó válasz az ember eszébe, higgadt és elegáns verzió: ez tetszik, és kész.

2022. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
75%

15ös igen, én is megnézek egy csajt aki a nagy fenekére tangát húz fel, hogy na ennek sincs önkritikája:-D Főleg hogy a nagy fenék legtöbbször finom kis narancsbőrrel kombinált.


Van ám arany középút a nagyibugyi és a tanga között.

2022. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
84%

15


Esküszöm, hogy jó fenekem van. :D Nem vagyok irigy senkire.

De akkor is okádok, mikor tangás csajokat látok a strandon.


Oké, legyek prűd, de én sose szerettem mutogatni magam az aktuális páromon kívül másnak és megvan a véleményem arról is, aki bemegy egy boltba, leakaszt egy tangát, "hmm de jó seggem van ebben", majd fogja magát és végig megy benne ezer ember előtt.


Ez nekem simán csak túlmegy a jó ízlés határán.

2022. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
76%

De nem értitek, hogy nem az a lényeg, hogy kinek mi tetszik, hanem az, hogy ezt nem muszáj a másikkal megosztani, és csesztetni? A nagymamák zöme sokszor nagyon előnytelen és kinyúlt fürdőruhában van, és a testük már amúgy sem éppen esztétikus, és? Ugyanannyi joguk van nekik is strandolni (és abban, amiben akarnak), mint a topmodelleknek, de ez vonatkozik a kérdezőre is!


Nekem tetszik a fotó;-)

2022. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, ismerjük a tangát. Attól még proli és közönséges voltál. ez a ruhadarab a hálószobába való, nem közízlést sérteni a vízpartra. Főleg ha nincs tökéletes alakod hozzá.
2022. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
78%
Tanultal belole Ha osztalykirandulni mesz akkor ez sok volt
2022. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!