Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire bunkó, ha osztálytárs...

Mennyire bunkó, ha osztálytársam így megszólt Balcsi strandon, hogy "Miért mutogatod tangában a valagadat"? Mit reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Lementünk többet a volt osztályból Balcsira. Álltunk sorban a vécénél és az egyik irigy p... benyögött nekem egy ilyet mindenki előtt... Úgy égett az arcom emiatt. Nem voltunk sosem barátok, de ellenségek sem. Egyik fiúhaverom jóba van vele nagyon és miatta jött.


Igen, tangát vettem fel, mivel manapság már nem annyira különös ez a dolog. Ettől még nem mutogatom magam... 19/n



2022. júl. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
48%

30. "2022-ben a tanga sima ügy"


Igen, akkor 2030-ban már meztelenül fogunk strandolni? Azért gondoljuk már át ezt az évszámokkal való dobálózást.

2022. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
90%

A legtöbb ember szerint nem illik a strandon tangát viselni. Nekem sem tetszik, de ettől függetlenül nem szólnék bele.

Viszont az emberek többsége ennél jóval kisebb dolgok miatt is szeret beszólogatni másoknak, tehát nem érdemes velük foglalkozni. Nekem például rendszeresen beolvasott a volt osztályfőnököm azért, mert csak fekete színű ruhákat hordok. Kész vicc. :D 17/L.

2022. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
92%
Azt ag n-g mindenképp mődosítanám még L-re. Tehát ha nőnek gondolod magas, akkor nem kéne már összezuhannod és picsognod egy gyerekes beszólás miatt. Ha neked tetszik a tanga, és szerinted jól áll, akkor legyél tangában. strandon teljesen okés. Neked kéne önbizalmadat rendbe raknod.
2022. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
34%
Azt az n-t*
2022. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
56%
Irigy
2022. júl. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg teljesen jogos a felháborodásod. Nehogy már te legyél a hibás, mert felbosszant, ha valaki beszól neked. Nem értem a 33-asféle válaszolókat. Nincs gond az önbizalmaddal, tangában érezted jól magad, senkinek nincs joga beszólni neked ezért... Csicska ország, megalkuvó nyomorék emberekkel, ahol elvárják, hogy az érezze szarul magát, akit sérelem ért...
2022. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Jó kis osztály lehet... Én ezekkel nem mennék sehova.
2022. nov. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne joga? Dehogy nem van. Szerinted mit mond a bíróság, ha te pert indítasz pl becsületsértésért egy ilyen beszólás után? 😅 kiröhögnek...


Egyszerűen nem kell összeesni attól, ha pár ember csúnyát mond rád. Ennyi.

2022. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
51%

irigysegbol mondta, mert rajta keresztulnezett a tobbi srac, nem a tanga volt kozonseges, hanem az osztalytarsad viselkedese

19 evesen nem vagy olyan idos, hogy barmi szepseghiba legyen a fenekeddel, miert kene szegyenlosnek lenni, par otlet a valaszra:

- mindig ezt szoktam hordani, nincs benne semmi kulonos

- ahogy latom, te se rovidnadragban furdesz

- ez a divat, koszontelek a 21. szazadban

- ez a divat, ha nem ertesz hozza, ne szolj bele

- otthon maradt a bugyogom, tetszik nem tetszik ez van

- bugyogoban csak a nyomi lanyok furodnek, de bocsi ne vedd magadra

- nem neked vettem fel, ne nezegesd ha nem tetszik, amugy kenyelmes

- ha nem akarsz fura modon lebarnulni, te is ilyet hordanal

- jaj te csak ne szolj bele a felnottek dolgaba

- mindjart atcserelem, addig ne vegyel levegot

- menj vissza a vizbe, nezd meg hogy ott vagyok-e mar

2023. márc. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
33%

- mindig ezt szoktam hordani, nincs benne semmi kulonos

(az aljanéphez valónak)


- ahogy latom, te se rovidnadragban furdesz

(a közösségben vannak szabályok, én betartom ezeket)


- ez a divat, koszontelek a 21. szazadban

(nem mondta senki, hogy minden jó irányba megy, ha divatmajom vagy, lelked rajta)


- ez a divat, ha nem ertesz hozza, ne szolj bele

(a divat nem az egyediségről szól, arról nem is beszélve, hogy van divat a közönséges csirkék számára is, látom, azt követed)


- otthon maradt a bugyogom, tetszik nem tetszik ez van

(akkor menj haza érte, ha ennyire nem figyelsz oda a dolgaidra)


- bugyogoban csak a nyomi lanyok furodnek, de bocsi ne vedd magadra

(nyilván a közönséges lányok számára érthetetlen, ha valaki azt vallja, inkább belbecs, semmint külcsin, ezért nem is várom, hogy megértsd)


- nem neked vettem fel, ne nezegesd ha nem tetszik, amugy kenyelmes

(csak majd ne csodálkozz, ha azok, akiknek felvetted, nem csak nézelődni akarnak, hanem akaratod ellenére meg is szabadítani téged attól, ami egy életre szóló trauma lehet)


- ha nem akarsz fura modon lebarnulni, te is ilyet hordanal

(ha ennyire menő vagy, és ez motivál, akkor nem is kellett volna semmit felvennek, így szép egyenletes leszel... amúgy meg egy hagyományos vagy brazil fazonban is pont olyan lesz a barnulás vonala, amit nemigen teszek közszemlére, más kérdés, hogy te sportot akarsz ebből űzni, egséni értelmi szinvonalhoz igazoldik a viselkedés)


- jaj te csak ne szolj bele a felnottek dolgaba

(nem vagy te felnőtt, csak valaki, aki az eszét játssza, valójában csak egy eszetlen tini vagy, aki menőzni akar)


- mindjart atcserelem, addig ne vegyel levegot

(ha annyira őszintén mondanád, már nem lennél itt)


- menj vissza a vizbe, nezd meg hogy ott vagyok-e mar

(nézd meg a cérnaszálat a fenekedben, hogy nem szakadt-e már el, amit bikininek hiszel)

2023. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!