Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igaz, hogy csúnya férfiként...

Az igaz, hogy csúnya férfiként nemcsak a nőknél vagy esélytelen hanem barátokat is lehetetlen szerezni, sőt karrier szempontjából sem nagyon lehet haladni?

Figyelt kérdés
Jobb feladni mindent és itt hagyni ezt a náci jellegű társadalmat?
2022. okt. 13. 16:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
39%
#7 Társkeresőn mit vártál? Menj az utcára fényes nappal, és lesz barátnőd.
2022. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
66%

Én nem értem az ilyen embereket komolyan... Szoktatok utcára menni és körbenézni? Jártok bármilyen közösségbe (szakképzés, egyetem, edzés, bármi)?

Ott nem látjátok hogy tévképzetben éltek, és "minden típus keveredik"?

Fordulj pszichológushoz. Már ha persze nem akarod érzelmi nyomorban élni a hátralévődet...

2022. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehetetlen, de nagyon nehéz. A csúnya férfiak maradtak az utolsók, akiket társadalmilag elfogadott megalázni. El lettek fogadva a melegek, feketék, transzneműek és a nők verbális bántalmazása is - egy szűk réteget leszámítva - visszatetszést szül, de a csúnya férfiakert senki nem érzi, hogy kár lenne. Amiket a hetes válaszoló leirt, azok egyáltalán nem ritkaságok. Csak az nem látja, aki nem akarja látni.
2022. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

7 és 14


És ami önmagában tragikus az az, hogy nem élheted meg saját nemed. Tehát ami kijár ma mind a 77 féle nemű embernek kezdve transszexuálisoktól, nőnek öltöző bácsikon át a melegekig, leszbikusokig, az nem jár a simán csak csúnya férfinek. Tehát nemében teljesen elnyomottan kell élnie, nem élheti meg azt, nem fejezheti ki azt, mert az ugye sértené a többsége auráját, hangulatát, szintjét, presztízsét vagy tudom is én még milyen más fasságát.

Okádnom kell a társadalomtól, a kettős mércéktől, álszentességtől, pszichopata érzéktelenségtől.

2022. okt. 13. 17:17
 15/42 anonim ***** válasza:
96%
Öcsém. Hogyan vársz barátnőt ha így gondolkozol? Gondolod a nők olyan párt szeretnének aki lenézi őket?
2022. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
93%

15

Pontosan mi az amit nem élhetsz meg, és amiben el vagy nyomva?

2022. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
93%

#15

Hogyne élhetnéd meg a saját nemed? Ki, hogyan és miben tart vissza, hogy normális férfi legyél?

2022. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 Kólauborkával ***** válasza:
76%

Erre csak annyit tudok írni, hogy saját szememben én is egy rusnya ember vagyok, mégis van normális àllásom és céljaim.

Ilyenkor eldöntheted, hogy hazudok-e, de barátnöm saját döntésböl nincs, mert nem találok velem egy vagy hasonló gondolkodású embert.

Szóval a te listádon nekem is rinyálós mindenkit utáló, siránkozó ember kéne legyek, mégis inkább a céljaim megvalósítása felé araszolok és remélhetöleg oda is érek.

2022. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
De mégis mit jelent, hogy csúnya? Annyi csúnya színész van, és mégis, nem tudom elképzelni, hogy nem érdeklődnek irántuk a csajok.
2022. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Butaságot írsz nagyon.

Pl barátság esetén nem a kinézet a fontos a másikban.Mondjuk párkeresésnél fontos szempont, ez tény.

De ha így állsz hozzá, akkor ez kisugárzik és elriasztja az embereket.

2022. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!