Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igaz, hogy csúnya férfiként...

Az igaz, hogy csúnya férfiként nemcsak a nőknél vagy esélytelen hanem barátokat is lehetetlen szerezni, sőt karrier szempontjából sem nagyon lehet haladni?

Figyelt kérdés
Jobb feladni mindent és itt hagyni ezt a náci jellegű társadalmat?
2022. okt. 13. 16:03
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

30


És a csaj 2 mp alatt ezt hogyan látja meg?


Kérnék erre példákat.

2022. okt. 14. 15:14
 32/42 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint egy nem csaj. Biztos hallottál már olyan kifejezéseket, mint tartás, kisugárzás, stb. Ezekből, a testbeszédedből minimális emberismerettel is elég sokat le lehet szűrni.


Mellesleg soha senki nem mondott olyat senkire, akit 2 másodperce nem is ismert, hogy ciki lenne vele mutazkozni, mivel ennek semmilyen kontextusban nem lenne értelme, szóval eleve ne hazudozz!

2022. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 Kólauborkával ***** válasza:
Az egész lényén, mozgásán, nézésén, szeme állásán látszik, ha valaki nincs rendben szellemeileg, egy egészséges ember ezt látja is, ha megmagyarázni nem is tudja látja, hogy valami fura, taszító.
2022. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

33


Ugyan már, hogyan? Talán médium? Röntgen szemeivel belelát és látja az összes élettapasztalatát, sérelmeit, lelki gondjait?


Elsőre ítélni hülyeség.


Én mindig megkapom, hogy milyen jófej vagyok annak ellenére, hogy olyan barátságtalannak és nagyképűnek nézek ki elsőre azoktól akik közelebb engednek.

2022. okt. 14. 15:27
 35/42 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy az élettapasztalatát látja? Azt lehet gyorsan leszűrni, hogy valakinek mennyire taszító most a viselkedése.
2022. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 Kólauborkával ***** válasza:
91%
Ehhez nem kell médiumnak lenni, egyszerüen látszik az emberen, nem tudom jobban elmagyarázni, az emberi összkép nem stimmel.
2022. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Kólauborkával ***** válasza:
Példának okán, én a füveseket és az egyéb drogfogyasztókat messziröl megismerem, külföldön is egyböl ahoz az emberhez sétáltam aki kitudott segíteni hasissal.
2022. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

37


De ez extrém eset nem gondolod? Mert max az illatukról.


De honnan tudod első blikkre azt, hogy ki utálja a nőket, hacsak nem hord “utálom a nőket” feliratú pólót?


Vagy azt, hogy ki szokott másokat hibáztatni saját hibái miatt?


Ezekhez ismerni kell az embert nemde?

2022. okt. 14. 16:04
 39/42 anonim ***** válasza:
91%
Te magad írtad le, hogy akik nem ismernek jobban, mind rosszindulatúnak és nagyképűnek néznek. Ezek után min értetlenkedsz, mikor eleve meg is válaszoltad a saját kérdésed?
2022. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

39


Azt pont arra írtam, hogy első ránézésre nem lehet megítélni valakit.


Most persze kapóra jön kiforgatni a szavaim :D

2022. okt. 14. 16:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!