Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ghostingol, játszmázik vagy...

Ghostingol, játszmázik vagy csak simán nincs kedve válaszolni, esetleg mással van elfoglalva?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel a randizásunk barátsággá fordult át, viszont mivel nem egy városban lakunk, így a talit is ritkán tudjuk összehozni. Egyébként ha egy városban lennénk, szerintem össze jöttünk volna, de ez most mellékes.


Azt vettem észre az elmúlt időben, hogy nagyon hangulatember. Egyszer tök lelkesen írogat, beszámol a napjáról, máskot napokig semmi, majd egyszer rákérdez, hogy én hogy vagyok.


Újabban már csak egy képet vagy memet küldök neki. Tegnap rögtön reagált, majd a válaszomra már egy napja nem, meg sem nézte. Úgy van beállítva minden fiókja, hogy nem is látod mikor volt aktív.


Igazából kicsit zavar ez a szitu, mert a kérdésben szereplő tevékenységekből bármi lehet. Bár baràtként, így hogy azóta taliztunk is, mióta szakított, fura lenne ha most kezdene el ghostingolni. Na mindegy, kicsit rá vagyok függve a dologra...



2023. márc. 10. 09:29
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
7) igen, melegek vagyunk. A személyes találkozók alapján is az jött le, hogy egy hangulatember. Egyszer így érez, másszor úgy. Szerintem az is sokat elmondhat, hogy 10x kevesebb embert követ Instagramon. Szóval valóban lehet, hogy nem lóg ott annyit.
2023. márc. 10. 11:22
 12/27 K.O. ***** válasza:
utkozben is mindenki a telefont nyomkorassza, attol mert elerheto, nem azt jelenti hogy ra is er.. de amikor valaki elrejti a lathatosagot, azert annak oka van.. es nem ez, hogy eppen nem er ra
2023. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Hajlandó talizni (csak beleegyezett, nem kezdeményezte) mint haver. Nem több. Lát egy bejegyzést, és besorol, hogy majd, mikor oda kerül a sor, válaszol. Más prioritásai vannak az életben, él. Nem irányíthatod te az életét úgy, hogy ugorjon, amikor te fütyülsz.
2023. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 K.O. ***** válasza:
36%

11:22

igy mar mas a helyzet, akkor lehet csak megijedt az erzestol es nem tudja kezelni es ilyen furan nez ki kivulrol.. beszelgess vele tobbet, bizalmasabb, melyebb dolgokrol, lehet csak nem bizik még benned elegge, annyira hogy tobb is legyen, egyszer majd kerdezd meg pl ezeket is, amit itt

2023. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 K.O. ***** válasza:
mennyi idosek vagytok amugy?
2023. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

26-29


14) egy hete taliztunk Pesten. Ott az elején éreztem, hogy feszült, majd mikor beindult a beszélgetés, ő is ellezult azért. Majd utána főként ő érdeklődött, meg javasolta, hogy sétáljunk még egyet vacsi után.

Biztos az is benne lehet, hogy így hogy nem láthatjuk egymást hetente, ő sem akar semmi komolyat. Lehet nekem is csak akkor kellene neki írnom ha Pesten vagyok, na meg hetente egyszer-kétszer. Tudom, az se jó viszont, ha én kezdeményezek, de ez az összes barátom esetén így van..

2023. márc. 10. 12:10
 17/27 K.O. ***** válasza:

12:10

ja azt hittem fiatalabbak vagytok, akkor sztem meg tudjatok beszelni.. es igen ez az, lehet hogy ez van, de lehet hogy az.. igy csak talalgatni tudunk, ezert beszeljetek ezekrol is, az erzeseitekrol, arrol hogy miert ilyen, mi zajlik le benne stb stb mert mi csak talalgatozni tudunk

2023. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
17) de szerinted ezt igy random online kellene megbeszelnunk vagy szoban. Az meg egy honap, hogy megint otthon leszek. Addig meg ki tudja hogy alakul a szitu.
2023. márc. 10. 13:15
 19/27 K.O. ***** válasza:

13:05

akkor telefonon, online nem jo ilyeneket, mert nem latod a reakcioit

2023. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ma megint irogatott. Igy kezdi: pont eszembe jutottal mikor irtal nekem. Es utana reszeletesen irogatott.
2023. márc. 11. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!