Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ghostingol, játszmázik vagy...

Ghostingol, játszmázik vagy csak simán nincs kedve válaszolni, esetleg mással van elfoglalva?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel a randizásunk barátsággá fordult át, viszont mivel nem egy városban lakunk, így a talit is ritkán tudjuk összehozni. Egyébként ha egy városban lennénk, szerintem össze jöttünk volna, de ez most mellékes.


Azt vettem észre az elmúlt időben, hogy nagyon hangulatember. Egyszer tök lelkesen írogat, beszámol a napjáról, máskot napokig semmi, majd egyszer rákérdez, hogy én hogy vagyok.


Újabban már csak egy képet vagy memet küldök neki. Tegnap rögtön reagált, majd a válaszomra már egy napja nem, meg sem nézte. Úgy van beállítva minden fiókja, hogy nem is látod mikor volt aktív.


Igazából kicsit zavar ez a szitu, mert a kérdésben szereplő tevékenységekből bármi lehet. Bár baràtként, így hogy azóta taliztunk is, mióta szakított, fura lenne ha most kezdene el ghostingolni. Na mindegy, kicsit rá vagyok függve a dologra...



2023. márc. 10. 09:29
1 2 3
 21/27 K.O. ***** válasza:
hat nem tudom, erdekes.. de ha meg a tavolsag miatt lenne ilyen fura es az miatt nem akarna az egeszet, akkor nem is irkalna, mert akkor minek.. nem tudom, az a baj te latod miket ir, hogy all hozzad stb, ezt nagyon nehez kitalalni ennyibol hogy mi jarhat a fejeben, még amugy is, nem hogy igy, kis reszletekbol
2023. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező,

Amit most mondani fogok, az lehet kicsit fájó lesz, de semmi rosszindulat vagy ártó szándék nincs mögötte, de hiszem, hogy segíthet:

Szóval ha jól értettem, a dolog eddig úgy néz ki, hogy ti ismerkedtetek, és ez a fiú téged kikosarazott, és elvileg barátok maradtatok. Ami úgy néz ki, neki rendben is van, hiszen amennyiszer találkoztok, el vagytok, személy szerint nem látok kivetni valót.


A kérdés ott van, hogy te hogy vagy ezzel az egésszel? Kicsit Rád, önmagadra kellene helyezned a fókuszt és megvizsgálni, hogy hogyan érzed magad így és megéri-e neked egy ilyen barátságot ápolni, mert vélhetően ebben a viszonyban barátságnál most többet nem ad az élet jelen pillanatban, de érdemes lenne feltenned magadban a kérdést, hogy miért választasz olyan embereket az ismerkedésnél, és miért maradsz benne számodra kellemetlen kapcsolatokban, amelyek nem a javadat szolgálják, hanem folyamatosan szúr téged valamilyen módon. Tehát amellett, hogy ez fáj neked, és ezt meg is értem, jogos is, de célszerű önmagad felé helyezni a fókuszt és felelősséget vállalni önmagadért. Remélem megtalálod ebben a nyugalmadat, minden jót neked!

2023. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%
"miért választasz olyan embereket az ismerkedésnél, és miért maradsz benne számodra kellemetlen kapcsolatokban, amelyek nem a javadat szolgálják, hanem folyamatosan szúr téged valamilyen módon." Mért választ a kérdező olyan embereKet??? Egyetlen emberről van szó! Mért marad benne olyan kapcsolatokban? Először is egyetlen kapcsolatról van, abban se marad benne negatív módon, a lájtos levelezés egyiküknek se árt, és a legkevésbé se "szúrja" - vagyis inkább bántja folyamatosan, csak a kérdező többet szeretne, mint a másik. Senki nem bánt senkit, csak nem egyforma a kapcsolati vágy. Ne analizálj, 22-es, mert nincs hozzá szakértelmed, és ne általánosíts teljesen megalapozatlanul egyetlen esetből pusztán azért, mert már hallottál olyat, mint amit itt lefestesz, csak éppen ez nem az.
2023. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
22-23) mindkettotoknek koszi a kommentet amugy, egyebkent mindkettoben van igazsag meg feligazsag is. Az az igazsag, hogy szerintem a srac se tudja mit akar. Ma peldaul kuldott magarol egy olyan kepet instan, amit csak egyszer tudtam megnezni, de egyebkent ugyanezt a kepet most kirakta Tinderre is. Nem kezdtem el irogatni, hogy jaj de cuki meg minden, hanem csak rakerdeztem: "amugy ez a lift ott a hazatokban, nem?" :D lehet amugy kicsit en is osszezavarom, de egyebkent o az aki szakitott velem, aztan baratkent talalkozott. Vagy csak unatkozik, vagy volt egy rossz randija. Igazabol barmi lehet. De most mar ugy vagyok vele, hogy a legegyszerubb majd husvetkor talalkozni vele szemelyesen es ezeket atbeszelni. Mert tul sok a nyitott kerdes, es eszrevettem, hogy nem mindig beszel oszinten az erzeseirol. Nem akarom magamat hitegetni, de meg az is lehet, hogy o maga tobbet erezhet irantam, mint en o iranta? Tudom ez extrem esetnek tunik.
2023. márc. 13. 23:19
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, kérdező, nem érez többet! Gondolod, hogy elhallgatná? Semmit nem akar tőled, csak nincs oka haraggal elválni, ezért szóbaáll veled. Kizárólag ismerősként. Ne vele tervezz, mert elveszi a kezdeményezőkészségedet válaszképes kapcsolatoktól.
2023. márc. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%

23-as: Nem tudom, mi számít neked analizálásnak, szimplán ami felmerült bennem, azt megosztottam, ahogyan te is, igaz te nem a kérdésről beszéltél, hanem inkább engem kezdtél el szapulni. Egyébként ha szakemberként írnám is a teljesség igénye nélkül mennek itt ki a válaszok, így az egész felindulást alaptalannak gondolom, de nem is taglalom tovább.


Egyébként értem, amit írsz, kérdező, én erre csak azt tudom mondani, hogy az, hogy valaki ennyire bizonytalan, az az ő felelőssége, az hogy neked ez miként jó és mennyire éri meg, azt neked kell mérlegelni. Erre gondoltam az alatt, hogy magadra figyelj elsősorban. Az efféle bizonytalanságok ritkán gyümölcsözőek.


22-es voltam.

2023. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Most kozben van egy srac, aki ugy tunik oszinten erdeklodik irantam, igy neki probalok eselyt adninegy masodik talira. De azert meg mindig ott van a gondolat, hogy amugy nem volt rossz ezzel a masik gyerekkel sem, es hat ha mast nem, haverok maradhatunk. Csak tenyleg, tul sok a bizonytalansag, meg az egesz helyzetet furan kezeli. Pl minek kuld magarol egy kepet. Dicserjem meg, ignoraljam, teszteli, hogy en erzek-e iranta valamit? Az se jo, ha kifejezem, hogy nekem hianyzdil de az se jo, ha le se szar*om. Erre mondom azt, hogy bar racionalisan elfogadtam a helyzetet, azert meg mindig sokat agyalok ezen.
2023. márc. 14. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!