Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ekkora bűnt követtem...

Tényleg ekkora bűnt követtem el, vagy a barátnőm túlreagàlja a dolgot?

Figyelt kérdés

Több ,mint 10 éve vagyunk barátok, bár az utóbbi 2-3 évben már nem volt olyan szoros ez a barátság,mióta neki lett egy komolyabb kapcsolata. Én közben férjhez mentem és most 30 hetes veszélyeztetett terhes kismama vagyok, igazából még a boltba sem mehetek, jobbára csak feküdni meg ülni szabad. Nos , a barátnőmnek két hete volt az esküvője, amire még voltunk hívva, de mondtam neki, hogy sajnos nem tudunk menni a férjemmel az állapotom miatt. Ezen úgy felhúzta magát a barátnőm és nekem esett, mert hogy ő is ott volt az én esküvőmön és miért nem tudok arra a pár órára erőt venni magamon és kibírni, mert hogy barátoknàl ez oda-vissza kellene, hogy működjön , hogy csak lestem,mert pontosan tudja mi most velem a helyzet. Persze a férjem elvitte az ajándékot nekik, de a barátnőm férje jött ki érte, a barátnőm nem volt hajlandó. Azóta nem beszél velem, pedig már kétszer is kerestem,hogy beszéljük meg, Dee vérig van sértve. Nem tudom, fordított helyzetben én megértettem volna ha ő van így.

Szerintetek tényleg el kellett volna mennünk, ha csak az ajándékot átadni is annyi időre, vagy tényleg nem én hibáztam most?



nov. 3. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy kellett volna elmennetek. Örülj neki higy megszabadultál az ilyen "baráttól".
nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem te hibáztál. Ő a hisztis 3,14csa.
nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyes! De bánt, hogy olyan szoros volt a barátságunk régen és annyi mindenen mentünk együtt át. És most meg nem érti meg, hogy nem nem akartam menni, hanem nem akartam kockáztatni.
nov. 3. 13:23
 4/21 A kérdező kommentje:
Kettes! Csak bűntudatom is van, meg nem is értem, miért nem érti meg az egészet.
nov. 3. 13:23
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem volt szőrös. Te hitted azt.

Ahol neked van bűntudatod, az a kapcsolat nem normális. De ez pszichoterápia.

nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
*szoros
nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De, évekig tényleg szoros volt. A férjét mikor megismerte, akkor távolodtunk el kicsit.
nov. 3. 13:28
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem ért azon, hogy veszélyeztetett terhes vagy és csak feküdnöd és ülnöd szabad?

Nyugodtan szegezd neki:

Ha elmennél és a járkálás, fent lét miatt elvetélnél, akkor ő vissza tudná varázsolni a magzatot a hasadba?

Vagy neki egy vetélés annyi, mint másnak egy szellentés? Majd gondoljon erre vissza, ha ő várja a saját babáját!


Egyetértek 1-essel, egy ilyen önző és lelketlen emberrel nem is kell keresni többé a kapcsolatot.

nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nyolcas! Hát ebben is van igazság.
nov. 3. 13:35
 10/21 Flagstaff ***** válasza:
93%
Szerintem is önzően viselkedik a barátnőd. Hát neked a babádról van szó, könyörgök! Milyen lelkiismeret-furdalása lenne mindkettőtöknek, ha elmentél volna, és megtörtént volna a baj??? Ismered az angol "bridezilla" kifejezést? Bride (menyasszony) + Godzilla, a szörnyeteggé váló menyasszonyokra mondják. Remélem, nála is csak erről van szó, és ha lemegy benne az esküvői "hiszti", ő maga is belátja majd, hogy most nagyon nem volt igaza.
nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!