Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ekkora bűnt követtem...

Tényleg ekkora bűnt követtem el, vagy a barátnőm túlreagàlja a dolgot?

Figyelt kérdés

Több ,mint 10 éve vagyunk barátok, bár az utóbbi 2-3 évben már nem volt olyan szoros ez a barátság,mióta neki lett egy komolyabb kapcsolata. Én közben férjhez mentem és most 30 hetes veszélyeztetett terhes kismama vagyok, igazából még a boltba sem mehetek, jobbára csak feküdni meg ülni szabad. Nos , a barátnőmnek két hete volt az esküvője, amire még voltunk hívva, de mondtam neki, hogy sajnos nem tudunk menni a férjemmel az állapotom miatt. Ezen úgy felhúzta magát a barátnőm és nekem esett, mert hogy ő is ott volt az én esküvőmön és miért nem tudok arra a pár órára erőt venni magamon és kibírni, mert hogy barátoknàl ez oda-vissza kellene, hogy működjön , hogy csak lestem,mert pontosan tudja mi most velem a helyzet. Persze a férjem elvitte az ajándékot nekik, de a barátnőm férje jött ki érte, a barátnőm nem volt hajlandó. Azóta nem beszél velem, pedig már kétszer is kerestem,hogy beszéljük meg, Dee vérig van sértve. Nem tudom, fordított helyzetben én megértettem volna ha ő van így.

Szerintetek tényleg el kellett volna mennünk, ha csak az ajándékot átadni is annyi időre, vagy tényleg nem én hibáztam most?



2023. nov. 3. 13:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
87%

Menyaszörny...

Ahelyett,hogy örülne amiért 30 hetes veszélyeztetett terhességel még "egyben" vagytok...Az ilyen "barátért" nem kár.

2023. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!