Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy férfi-nő baráság rámehett...

Egy férfi-nő baráság rámehett erre?

Figyelt kérdés
Régota barátok vagyunk, (harmincas korosztály) és nekem lett fél éve párom, aki tudta hogy van egy nő barátom, és beszélgetni szoktunk, viszont a legutóbbi levelezésre nagyon kiakadt, féltékenységi roham jött rá, hogy pár nap múlva találkozni fogunk, és majd beszélgetünk. Beszélt a lánnyal is, aki nagyon nem örült ennek a rohamnak, hogy a párom nem tudja elképzelni hogy csak baráok vagyunk, és nekem elmondta, hogy sajnálja hogy miatta veszekedünk otthon, és azóta nem ír, nem keres, nem válaszol, annyit írt utoljára, hogy kitartást kíván nekem. Azóta irtam neki de semmi válasz. Azert lehet mert nem akar a párom és köztem vitát? Nem igazán értem a páromat sem, tudta hogy régi barátok vagyunk, de szerintem.már csak múlt időben. Mit lehet tenni ebben az esetben?
dec. 28. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg rámehet,1 t-vel.
dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű választanod kell a párod, vagy a barátod!
dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán ideje megkérdezni a párodat, mit művelt a háttérben az ismerősöddel, amiről persze bőszen hallgat, és a hisztirohamával próbálja elrejteni.
dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Már ráment.

A párod egy féltékeny pitsa, ha már megkereste a másik csajt a hátad mögött, akkor ennek annyi.

dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vigyázz azzal az emberrel-akár társ, akár ismerős, akár bárki aki uralkodni akar feletted, az akaratát rád akarja erőltetni, és ehhez pszichikai terror bevetésétől sem riad vissza. Az ilyen emberek az élet összes területén, és az élet összes helyzetében idővel csak még jobban szétrombolnak mindent maguk körül. Amikor meg más lesz számukra fontos, és te bajba kerülsz, úgy dobnak el téged mint egy rongyot, sehol nincsenek amikor segítségre szorulsz. Mert csak használják az embereket, mint tárgyakat.
dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És te még nem rúgtad ki páros lábbal ezt a rohadék féltékeny pitsát? Eszednél vagy??!
dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3

Ezt hogy érted? Gondolod történt valami a háttérben? Azért csinálta?

dec. 28. 10:16
 8/17 anonim ***** válasza:

#7: Te magad írtad le: "Beszélt a lánnyal is", beszélt vele a hátad mögött és ki tudja mit mondott, de az biztos, hogy úgy lépett fel, hogy a barátod gyakorlatilag azonnal, teljes mértékben megszakította veled a kapcsolatot. Ezt írjuk itt többen is.


#4

dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Amugy mindketten nagyon ki akartak sajátítani, ezt éreztem mindkét félnél. Féltékenyek mindketten, Lehet hogy egyikkel sem kellene folytatom tovább.
dec. 28. 10:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az érzések, amik ilyenkor legelőször jönnek benned, mindig tűpontosak, hidd el. Csak sok esetben kíséri a "nem úgy gondolta", "biztos szeret, azért csinálja ezt", stb. gondolati torzítás. Ha úgy érzed uralni akarnak mindketten, akkor az úgy is van.
dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!