Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy férfi-nő baráság rámehett...

Egy férfi-nő baráság rámehett erre?

Figyelt kérdés
Régota barátok vagyunk, (harmincas korosztály) és nekem lett fél éve párom, aki tudta hogy van egy nő barátom, és beszélgetni szoktunk, viszont a legutóbbi levelezésre nagyon kiakadt, féltékenységi roham jött rá, hogy pár nap múlva találkozni fogunk, és majd beszélgetünk. Beszélt a lánnyal is, aki nagyon nem örült ennek a rohamnak, hogy a párom nem tudja elképzelni hogy csak baráok vagyunk, és nekem elmondta, hogy sajnálja hogy miatta veszekedünk otthon, és azóta nem ír, nem keres, nem válaszol, annyit írt utoljára, hogy kitartást kíván nekem. Azóta irtam neki de semmi válasz. Azert lehet mert nem akar a párom és köztem vitát? Nem igazán értem a páromat sem, tudta hogy régi barátok vagyunk, de szerintem.már csak múlt időben. Mit lehet tenni ebben az esetben?
dec. 28. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem a volt páromnak volt barátnője

úgy mint neked is. De éreztem hogy szerintem, (talán női megérzés) a csaj többet akar tőle. Tagadták több hónapig. Irt neki hogy milyen jókepű vagy, jó a profiképed stb, képeire közösségi oldalon. Persze csak baráilag....na ja. Én éreztem hogy valami nem oké közöttük. Szétmetünk más dolog miatt, a csaj azonnal megszerezte az exemet! Én megéreztem. Csak mondom!

dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

10

Igen ezt érzem! Pontosan.

dec. 28. 11:00
 13/17 A kérdező kommentje:

11

Az nálunk is megvolt a barátnőm részéről, hogy megdícsért, de tudom hogy csak baráti szinten, neki is volt pasija, nekem is varátnőm, szinte mindig! Persze poénból mondogatta hogy lehet hogy nekünk kellene összejönnünk, mert mindig csődbe mentek a kapcsolataink másokkal, mi meg jól megvagyunk, mint barátok. De mondta hogy ezzel a kijelentéssel csak viccelt!

dec. 28. 11:03
 14/17 anonim ***** válasza:

Növessz gerincet.

Aka mondd meg a párodnak, hogy lóf*sz köze nincs ahhoz, hogy te kivel töltöd az idődet amikor nem vele vagy, kivel levelezel.

Az ismerősödet sem értem...

Csak engem hívott volna fel egy ismerősöm párja...

dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
7 Igen. Akár a nevedben is lépett, az ilyenek, amikor nincs otthon a társuk, akkor simán belépnek az otthoni gépen a fiókjába és onnan írogatnak, mint ha te írogatnál. ez egy alap lépés náluk. Meg olvasgatják az üzeneteidet..Ez az ilyen egyedeknél olyan alap, mint másnak a levegővétel. Mindegyik kapcsolatukban ezt előadják.
dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9 Pontosan. Aki téged ki akar sajátítani, aki rajtad uralkodni próbál egyetlen egyszer is, azoktól a legtávolabb tartsd magad.
dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a tipikus:

- A férfi számára sokkal kívánatosabb csajánál a legjobb barátnője.

- A férfi barátnője ezt érzi, meg azt is, hogy a legjobb barátnő bekavarása elég reális kockázat.

- A legjobb barátnő ugyanis most van abban az életszakaszban, amikor már megbízható férfi típusra kezd vágyni (tapasztalva, hogy a menőbb pasasok csak pár évre lízingelik).


Az összejövetel témát viccesen feldobta, nem vetted a lapot...

dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!