Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy sose ír...

Miért van az, hogy sose ír rám senki sem facebookon, csak ha kell valami? És miért nem hív fel engem senki sem telefonon? Ennyire nem lennék fontos senkinek?

Figyelt kérdés

Volt egy idő, amikor én írtam rá azokra, akik fontosak nekem, csak úgy beszélgetni, de ők sosem írtak rám, sőt, egy idő múlva már ők léptek le szó szerint 5 perc múlva. Aztán volt egy hónap, amikor egy héten egyszer felhívtam a barátaimat, de ők sosem hívtak vissza, és akkor is leráztak általában. Persze akkor jó vagyok, amikor segíteni kell a háziban, vagy szólni kéne a tanárnak, hogy ne feleljünk.


Nem értem, pedig mindig én voltam az osztályelső, én jártam versenyekre, az én jegyeim színötösek, mindig nekem volt kész a házim, szóval mindig én voltam VALAKI! Akkor miért nem vagyok népszerű? Miért csak kihasználni akarnak? Nem logikus...


18/L



2012. aug. 26. 18:27
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
92%

Igazából, az imént írtad, hogy: "mindenért én vagyok a hibás, én vagyoka rossz."

Nos... az élet, és az emberi kapcsolatok terén nem színötös a hozzáállásod:) Hogy számodra is érthető értékelést adjak :) Még ha van is egy olyan téveszméd, hogy te felsőbbrendű vagy, inkább tartsd meg magadnak a béke érdekében.

Egyébként csak kíváncsiságból, mi lesz az, amit az egyetemen fogsz tanulni, ami valóban érdekel?

2012. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Orvosi :D
2012. aug. 26. 19:14
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted azzal VALAKI leszel? Legalábbis Magyarországon?

Hallottad te, hogy mostanában mi van az orvosokkal?

2012. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Pont ezért is figyelek a biosz és kémiára annyira nagyon! A részletekig olvasgatok, Doktor House-t és Grace klinikát nézek, orvosi angolt tanulok már most, hogy ne én legyke az, aki majd az ösztöndíjakról és a lehetőségről lecsúszik! Nm tervezem itthon dolgozni, vagy ha mégis, igyekszem magénklinikára befúrni magam, kapcsolatokat létesíteni stb.
2012. aug. 26. 19:17
 25/55 A kérdező kommentje:
És nem azért leszek orvos, mert azzal valaki leszek, hanem azért mert az ÉRDEKEL, azt SZERETNÉM! Nem úgy fogok minden nap felkelni, hogy rühellem az életemet, és utálok dogozni, élni!
2012. aug. 26. 19:18
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Kérdezted, hogy min változtass. Szocializálódj egy kicsit. Előbb írtam, hogy tartsd meg magadnak azt, hogy te jobbnak érzed magad. Még ha kulturáltabb is vagy, mint ők, attól ezt nem kell velük érzékeltetned. Próbálj egyszerűen beszélgetni. Ha nem tetszik, amit a másik csinált, mondjuk nem csinálta meg a háziját és tőled kéri el, akkor: vagy odaadod neki, és fejet vágsz hozzá-nyilván lenézőt. Vagy odaadod neki, és mellé teszel egy persze-t is, egy kedves mosoly kíséretében. Ha pedig úgy vagy vele, hogy te dolgoztál vele, ő miért nem tette, akkor ne add oda:)

2012. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az továbbra is érdekelne, hogy miért adtál mínuszt a hozzászólásomra, de gondolom úgysem árulod el. Tudod, arra a hosszúra ;>


Hogy a pékben jön a Doktor House és a Grace klinika az orvosihoz?

2012. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Azért mert lehéztél. Látod, hogy rosszul esik...amúgy köszi a válaszokat. És szerintem a nem adom oda verziót fogom választani és a nem nézek le senkit.
2012. aug. 26. 19:22
 29/55 A kérdező kommentje:
Akkor mit nézzek a tévében, aminek kicsi köze is van az orvosihoz? :D Doktor House személyisége tetszik, habár tudom, sehol sincs ilyen orvos a világon; a Grace klinikában meg több műtétet mutatnak :)
2012. aug. 26. 19:24
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztelek le, csak leírtam a saját tapasztalatomat, ennyi.

Ha képes vagy magadat ennyire fényezni, akkor ne csodálkozz, hogy nem kedvelnek.

És leírtam egy volt osztálytársamat, aki pontosan így viselkedett, annyira nagyra volt magával, hogy külön emberek hozták be reggelente az arcát... 12-ben egyszer bementem, szerintem akkor már falat is kellett bontani, hogy beférjen.

Az ilyeneket nem kedvelik, egyszerűen próbálj meg "normálisabb" lenni, ennyi az egész. Nem kell bulizni és inni járni, ha nem akarsz, de attól nem kell úgy viselkedni, hogy "ti mind senkik vagytok és nézzetek fel rám, mert én vagyok a felsőbbrendű tökély".

2012. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!