Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerekként kezelnek, mit tegyek?

Gyerekként kezelnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és elgem van belőle ,hogy ha mondjuk családi összejövetelen vagyunk, szóval felnőttek közt vagyok mindenki egy szaros 5 évesnek néz, mondjuk például most is van barátnőm , igaz ,hogy kicsit messze lakik de szertnék vele találkozni erre vajon mit mondanak a szüleim ? ,hogy egy 15 éves fiúnak még nem kell barátnő. De viszont sokkal éretteb vagyok mint sok felnőt és ez nem egoizmus hanem az igazság, van ,hogy valaki olyan hülyeségeket beszél ,hogy én érzem magam rosszul , gondolok a jövőmre és nem vagyok lázadó típus mégis gyerekként kezelnek , most legjobban a barátnömhoz akarnák eljutni de szinte esélyem sincs, Értelmes vagy humoros válszok jöhetnek , primitív marhaságokat nem kérek. :)
2014. márc. 17. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Válaszolók! Tévedés!

Van, aki tudja, hogy érettebb és ezt mások is megmondják neki. Én például nem tudok beilleszkedni a korosztályomba mert sokkal másképp gondolkozom mint a 15 (!) lány rajtam kívül az osztályomban. Ezért is van fiúbarátom, aki szintén érettebb a saját korosztályánál.

Szerintem ülj le velük és próbáld meg elmondani, hogy már nem vagy ötéves, és ezt el kell fogadniuk. A legtöbb nagyszülő megérti, én nemrég anyával beszéltem ilyesmiről, mert nekem sem engedett semmit. Hidd el, csak féltenek mert a fiuk vagy, és nem szeretnék, hogy bajod essen. Próbáld meg így felfogni a dolgot, nem kell egyből veszekedni velük!:)

2014. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! Hidd el, minden tini azt hiszi éretebb a koránál...
2014. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ezzel nem tudok egyetérteni.
2014. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Majd rájössz felnőttként ;)
2014. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
15 évesen én is érettebb voltam a korosztályomnál, 44 évesen is ugyanolyan érett vagyok.
2015. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!