Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is értelmetlenül telik...

Másnak is értelmetlenül telik el az élete?

Figyelt kérdés

Semmi izgalom,csak egyhangúság folyamatosan.

Az is baj,hogy nincsenek új barátaim sajnos a régiekkel megszakadt a kapcsolat és nehezen ismerkedem.


Nektek milyen az életetek?



2014. máj. 3. 16:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin gyakori az ilyen kérdés.
2014. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen az életem. Egyhangú és unalmas. Tegnap éppen azon gondolkodtam, minek nekem telefon? Úgysem hív senki, soha. 23/F
2014. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

#12

Egyeske vagyok.

:D Remek! Eddig már én is eljutottam többször. S mái napig nem értem miért is van.

2014. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is ritkán csörög a telefonom pedig nekem vannak barátaim csak elfoglaltak..

Az én életem is unalmas..Suli aztán hazajövök, pihenek, tanulok, gépezem.

Ha van valami néha elmegyek hétvégén a barátaimmal de ennyi.

Egyébként itthon vagyok.

Egyedül nem merek elmenni pl városnézésre pedig jó lenne.

De itthon is unalmas már lenni. 22/L

2014. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok embernek értelmetlenül telik az élete... Gondolj bele. Reggel felkel, elmegy a szar munkahelyére (tisztelet a kivételnek), utána hazamegy hullafáradtan, néz egy filmet és alszik. Ez megy 5 napon (jobb esetben, tisztelet a kivételnek) és utána hétvégén csak döglik mindenki, mert fáradt. Aztán hétfőtől kezdődik elölről az egész.


Ha dolgozni fogsz időd sem lesz barátokra, kapcsolatra, bármire. Ezen kéne változtatni, hogy az emberek ne ilyen hülyeségekre pazarolják az idejüket, mint a munka...

2014. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ismerős:/ Fogjunk össze :D 20/F
2014. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: Ez így van , én is már melózom sajnos.

És nincs más lehetőségem mert ha nem tenném akkor miből élnék?

2014. máj. 3. 19:25
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

# 17:

Hát, ezaz! Így van kitalálva ez a világ sajnos. Nem tudsz mit tenni szerintem. De ha mégis, akkor én is szívesen várom a javaslatokat.

2014. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 orsolyamaroon ***** válasza:
100%

csak akkor működik, ha értelmet viszel bele. Én ezt csinálom, rengeteget tanulok, még akkor is tanulok, ha beteg vagyok- pedig se egyetemre nem jártam és totál egyedül vagyok, senkim sincs, még munkahelyem se.

Fél évben egyszer,ha találkozok egy emberrel, egyáltalán nincsenek emberi kapcsolataim.

Éjjel-nappal tanulok!

2014. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
66%
Ha ültök a 4 fal között és munka-tv-alvásból áll a napotok, akkor ne is csodálkozzatok ezen...
2014. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!