Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is értelmetlenül telik...

Másnak is értelmetlenül telik el az élete?

Figyelt kérdés

Semmi izgalom,csak egyhangúság folyamatosan.

Az is baj,hogy nincsenek új barátaim sajnos a régiekkel megszakadt a kapcsolat és nehezen ismerkedem.


Nektek milyen az életetek?



2014. máj. 3. 16:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Tv-t nem nézek.

Ha dolgoztál valaha életedben utolsó, akkor tudod,hogy mellette pihenni is szokás, aztán meg újra munka, majd újra pihenés. Így nehéz kitörni. . . ha csak melóból meg pénzkeresésből áll az egész élet. másképp sajnos nincsen még. Akinek jobb a melója az enyémtől az összeteheti a két kezét és adjon hálát az Istennek.

2014. máj. 3. 21:02
 22/30 anonim ***** válasza:

Egyeske vagyok.

és igen...

Egyetértek. Nekem is meló 5 napon át, aztán hazaérve tvzés helyett nekem ott a görényem. Azzal kell foglalkoznom. De örül az ember az ágyának minden áldott nap. S péntekre már annyi ereje se marad hogy ki tudjon kapcsolódni. A hétvége meg semmire nem elég. Nekem vidéken családiházban kértem van. Pihenni is kevés a két nap, nem hogy ha még a kertet is rendbe kell tenni. Az enyém nem fizikai munka, inkább szellemi, de az ember agya is elfárad. Erőm az lenne menni ismerkedni, de olyan mértékben lezsibbad az agyam, hogy vegetálok. Ugy hogy aki megteheti munka mellett hogy bulizzon vagy szórakozzon, az Tegye össze a két kezét.

2014. máj. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Próbálok több-kevesebb sikerrel olyan munkát és szabadidős elfoglaltságokat választani magamnak, ami ÉLET, nem pedig meló vagy kötelesség, tehát AKAROM, inkább abbahagyni nehéz mindig. Reggel ébresztő előtt pár perccel kipattan a szem, és a fej már akkor javában dolgozik a projekt folytatásán. Nem kell bonyolult dologra gondolni, lehet, hogy összeszerelő műhelyben találod meg a neked való kihívásokat, lehet, hogy nagy tömeget fogadó közegészségügyi intézmény tisztán tartásáért vagy az egyik felelős, igazán rajtad áll, miben találod meg magadat. És előre sose lehet tudni, MINDIG tenni kell legalább egy-két komoly próbát. Én se gondoltam volna, hogy nem annyira a zeneszerzés, hanem inkább a hegesztés lesz a kiteljesedés nekem, erre tessék... Csak kezdd el, garantálható, hogy csinálsz értelmet a létezésednek, csak kezdj el létezni...
2014. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
lol mi a f@s z, majdnem mintha én írtam volna, csak én még suliba járok. Régen rohadt jól éreztem magam, élveztem az életet, mint állat, aztán középsuliba jöttem, és 4 év alatt teljesen tönkrement az életem, nem csinálok semmit, csak zenét hallgatok meg gondolkodok és várom, hogy megint este legyen és alugyak... Amióta megszakadt a kapcsolatom a két gyerekkori barátommal, azóta minden "barátom" elfordult tőlem, pedig sokat tettem értük...
2014. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én inkább azon gondolkozom újabban sokat, ha ténleg ilyen sokan vagyunk azok akik egyedül érzik magukat, unalmas az életük, hogy össze kéne tartsunk és valami fórumot csinálni/alapítani.


Még régebben volt itt egy ilyen ötlet, volt aki bele is kezdett de akkor már senki sem tartott vele...

Akár egy facebook csoport is megtenné szerintem egyenlőre.


Én csak a magam fajta emberekkel tudom magam megérteni, másokkal sosem nem is tudtam (pl a vagányabbakkal, gazdagokkal, rongyrázókkal, beképzeltekkel stb).

2014. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Jaj csak a f@ szbúúkot ne, annál undorítóbb, képmutatóbb dologgal még nem találkoztam.
2014. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#25 Csinálj egy email körlistát. Aztán csapjunk egy partyt.
2014. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

De bírom :)) mindenki utálja a facebook-ot, de azért mindenkinek van :)

-bevallom nekem is van, de nekem csakis az egyetemes cuccok miatt mert ott értesítik a diákokat, amúgy nem azon szocializálódok-

2014. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyeske vagyok. Na akkor aki benne lenne egy összeröffenésben az írjon nekem priviben egy mail címet, mert Facebookon nekem pl nincs. Ott se keresett senki. :D Bakker.
2014. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
összeröffenés hol lenne helyileg város szerint?:D
2014. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!