Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz az, hogy a hármas barátsá...

Igaz az, hogy a hármas barátságokból egy álatalában kiszorul? Ha igen, lehet valamit ellene tenni? Ha van, tapasztalatokat is írjatok légyszi! Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 23:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem barátkoztunk hármasban. Az értelmetlen. 4-5 fő, annyian férnek egy autóba:) De jóban vagyunk:) Plusz a 4-esben nehéz bárkit kiszorítani.
2014. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mi is hárman vagyunk (azért hárman, mert ugyanaz az ízlésünk, életfelfogásunk, nincs még egy ilyen ember a közelben) de egy ideje ök ketten többet vannak egymással több dolog miatt is: ugyanabban a városban laknak, ugyanazzal a busszal mennek haza. (Én vonattal megyek, és nagyon messze lakom. Mindkettöjüknek hosszú a hajuk (néha Skype-on megbeszélték, hogy ugyanúgy nézzenek ki), mindketten siránkoznak az alakjuk miatt (egyik kicsit ducibb, másik nagyon vékony), többször is elmennek fagyizni kettesben (ugyanakkor van szabadidejük), néha rólam is beszélgetnek (lehet, hogy jókat, én nem tudom, de akkor is! Ez nem szép dolog! Én se beszélem ki öket!) És ennek tetejébe, régebben mindig mondogatták, hogy dekár, hogy hárman vagyunl. Akkor mindig azt hittem, hogy négyen akarnak lenni, de lehet, hogy igazából ketten? :( Szerintetek mit tegyek?

És még egy kérdés: ök észrevették már/észre fogják venni?

2014. jún. 27. 10:19
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen. Általánosban évekig jóban voltam a barátnőmmel, aztán hozzánk csapódott még egy lány (az ő barátnője elment a suliból), akkor 3-an voltunk egy ideig, én úgy láttam hogy tök jó, de mikor a régebbi barátnőm egyszer azt kérdezte "Szeretsz a barátnőm lenni?" és mondta hogy kiszorítottuk őt akkor az úgy sziven ütött. Aztán a később csapódott lány is elment a suliból, vele még egy ideig tartottam a kapcsolatot de már rám se köszön így 5 év után, míg a régebbi barátnőmmel, akit majdnem elvesztettem a mai napig jóban vagyunk annak ellenére, hogy más gimibe járunk.


Viszont a jelenlegi osztályomban van 3 lány (ők is gráciák :D ) akik jóban vannak 9. óta, és azóta is. Náluk nem látom, hogy bárkit is kirekesztenének, biztos lehet egyensúlyt találni :)

2014. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
28%
Általában igen. Én már sokszor (vagy 4x) voltam ilyen 3-as barátságban és mindig kiszorultam aztán elegem lett és kiborultam. Lehet ellene tenni már én is ezt a taktikát választottam. Én úgy csinálom, hogy megpróbálom őket kicsit irányítgatni, hogy lássák ugyanolyan vagyok, mint ők. Persze azért ha ezt a technikát alkalmazod ne légy túlságosan parancsolgató. Ha ez nem tetszik keltsd fel az érdeklődésüket valamivel. :)
2014. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyik barátnömmel épp most beszélem meg. (Remélem, jó fog kisülni belöle, és hogy ez a másikkal is így lesz.)

2014. jún. 27. 23:11
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk igazából nem hiszem, hogy kiszorult a harmadik, inkább ő maga lépett ki. Talált más barátokat, és ezért mi már nem érdekeltük. Egy darabig próbáltunk még vele beszélgetni, de látszott rajta, hogy ő nem akar, később már az üzenetekre se reagált, úgyhogy onnantól kezdve hagytuk az egészet.
2014. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A saját példámból kiindulva szerintem ez nem csak 3-as "barátságoknál" fordul elő...Most középsuliban 3 lánnyal szoktam lógni és sokáig azt hittem, barátnők vagyunk, de kiderült, nekik nem jelentek az égvilágon semmit. Állandóan az orrom alá dörgölik, hogy épp hová mentek együtt, persze engem soha sehová nem hívnak meg, de amúgy vágjak jó képet hozzá. Téliszünet előtt is megkérdezték, hogy akarok-e menni majd velük szünetben korizni, én meg csillogó szemekkel egyből rávágtam, hogy Igen *_* És végig itt vártam, hogy mikor írnak majd fészen, vagy valami, hogy mikor megyünk, erre ma közölték velem, hogy még a téliszünet elején mentek korizni és hogy milyen jó volt...És hát elég rosszul esik...Ráadásul régebben még voltak próbálkozásaim, hogy megbeszéljem velük és mondtam nekik, hogy elég szar érzés, hogy engem mindig mindenből kihagynak, erre tudod, mit mondtak? Elkezdik nekem: Hát néma gyereknek anyja se érti a szavát! És amúgy is, egy 4 fős társaságból miért gondolod, hogy pont a 3 másiknak kéne hozzád igazodni??

És kb itt jöttem rá, hogy ők sose voltak a barátaim, ha azok lettek volna, nem kéne hozzájuk "igazodnom", meg egyébként is én rohantam mindig utánuk úgymond, én mentem oda szünetekben hozzájuk, meg én tűrtem csomó ideig azt, hogy a beszélgetések során, mikor ők mondtak valamit, nem lehetett közbeszólni, mert le lettem oltva, de amikor én mondtam valamit, egyből belepofáztak a mondatom közepébe. Szóval ennyi. De most már nem is érdekel annyira, inkább vagyok magányos, mint hogy ilyen embereknek akarjak megfelelni...

16/L

2014. dec. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 legjobb barátnőm van :) Mindig 3-asban nyomulunk, megbízunk egymásban és hasonló az életfelfogásunk. Sose hagyjuk ki egymást semmiből, hisz 3-an érezzük magunkat a legjobban! Vagy van olyan, hogy egyikünk nem ér rá, akkor vagyok 2-esbe egyik barátnőmmel, vagy Ők ketten. De mindig megkérdezzük egymást, hogy jó e neki.

Soha nem beszéljük ki egymást, csak a hülye pasikat, meg a ribiket :D Mi mindig összetartunk, örülök, hogy ilyen jó barátaim vannak. Egy suliba járunk, akkor is mindig együtt vagyunk. De persze attól még vannak más barátaink is. De Ők azok, akiknek mindent elmondok, és segítjük egymást. Velük a legjobb ökörködni, nem problémáznak, hogy milyen ciki, gyerekes. :D

Több mint 5 éve vagyunk legjobb barátnők, de azthiszem, végig kísérjük egymás életét

2016. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én édesanyám példáját tudnám felhozni, gimi óta 3-an vannak nagyon jó barátnők. Néha hullámzik, néha kicsit eltávolodtak egymástól, de kitartanak egymás mellett.
2016. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen vagy a legjobb barátnőm mindig együtt voltunk bsrátok utána jött egy hülye kis csaj aki mindig közénk akkart állni vagy nekem mondott hazugságott ő róla utána mi ezt a barátnőm mel megbeszéltük és mivel ismertük egymást régóta tudtuk nem igaz az a hülyét ott hagytuk a francba mert amikor elmondtuk neki akkor ő volt megsértődve felháboroodva😰😂😂😂😉💎💎💎💎💎
2017. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!