Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nincsenek...

Mit csináljak, ha nincsenek barátaim az osztályomban? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy az osztályomban egyedül vagyok.. Néha a fiúkkal szoktam hülyéskedni de az nem olyan. Egyedül vagyok. Ez azért van, mert nagyon sok a kétszínű lány nálunk, és olyanok mint az óvodások... Általában a napom egyedül telik el a suliban, és nagyon szarul érzem magam. Vagy bármilyen program van vagy olyan dolog amikor a barátnőddel kell valamit csinálni én mindig egyedül maradok.. És.. ez nagyon bánt engem, mert sokan mondták már azt, hogy én érettebb vagyok a koromnál. És rájöttem hogy sokkal inkább vagyok egyedül mint hogy ilyen kétszínű, hazug, kibeszélősekkel legyek akiket a barátaimnak neveztem... És az a baj hogy így semmilyen iskolai programra se akarok menni... És itthon meg nem akarom hogy lássák, hogy sírok ez miatt..

2014. dec. 2. 13:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan ez van velem is, annyi hogy itt még köcsögök is az emberek többségében. Én próbálok a sulira már csak úgy tekinteni hogy elmegyek-tanulok-hazajövök. A sulin kívül keresek haverokat. Én csak azokban a haverjaimban bízok akiket már 10 éve is ismertem, és sok időt töltöttünk együtt sulin kívül is, úgy hogy már 100%-ban ismerjük egymást. Sajnos eljött a gimnázium és mindenki ment más-máshova, így ezek a barátságok is gyengültek.
2015. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!