Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lanyok, hogy gondoljatok hogy...

Lanyok, hogy gondoljatok hogy nem irtok csak úgy vissza egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Most telt be a pohár, hogy minden lány (tini), olyan nagyra lett magával és a virtuális rangjával, hogy vissza sem írnak egy egyszerű kérdése sem. Hogy van ez?

Nem egyszer fordult elő, és nem csak velem. 5 lanybol 3 latja az üzenetet de nem válaszol. Elhiszem hogy gondot okoznak a betűk a billentyűzeten, de azert próbáljunk már meg válaszolni legalább.

És megjegyzem hogy persze tisztelet a kivételnek. Sok normalis, rendes lany van, akikkel lehet beszelni, de vannak a... r!b@n(0|<k is. Tenlyeg annyira de annyira el vannak szalva maguktól, a többszáz likeos képeiktől, és a sok pawa gyerekkel körülvéve, hogy az már tenlyeg borzasztó.



2015. júl. 30. 00:30
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
76%
Attól hogy valakit nem érdekelsz és nem válaszol attól még nem kell le ribizlizni. Én sem mindenkinek válaszolok facen ha ír. Mert vagy nincs kedvem vagy sz@rom le vagy nem szimpatikus vagy nem ismerem. Lázadnam a nyomik jaaj neee...
2015. aug. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Irtam hogy nem azert ribi mert nem válaszol, hanem mert alapbol a természete az.
2015. aug. 9. 02:11
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Ebből ígyis úgyis te jossz ki rosszul mert ha meg alapbol ribizli a csaj minek irsz ra? Jajj haver.
2015. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Nem olvastad el a kommentjeimet?
2015. aug. 10. 01:43
 35/45 anonim ***** válasza:
48%

1. altalanositasz, minden csajt lerib🅰ncozol ~> kosz 🅱+.

2. a tobbszaz likeos profilkepu csajok emugyse fognak valaszolni, mert hiaba remenykedsz, hogy attol mert sokan masok beakasztottak mar neki, te is be fogod tudni. baratom ilyen langyi elso bemutatkozassal hogy hogy tetszik a suli ahova en is jartam mar alapbol bukta. meghozza egy szep nagy szilvas. nem gondolod hogyha kirak magarol egy csocsvillogtatos kepet nem ir ra napi 20 csavo akik kozul kedvere valogat?

3. meg nem rakok ki kihivo kepet, ennek ellenere engem is betalalnak emberek akiket a hatam kozepere se kivanok. nincs szuksegem hogy egy ember velemenyt mondjon a csavomrol, meg elmondja hogy neki mennyivel nagyobb es furgebb a faxa a "csavokamenal". ugyanis egy csavo se fog azert irni hogy baratkent csevegjen velem. akiket evek ota gyerekkorbol stb ismer az ember azok persze.

4. meg novesszel golyot ne a facebookon verjed a nyalad egesz nap hanem real lifeba szedj ossze noket.

5. az esz es a szepseg szorzata allando szoval ha ilyen pinter natikakra azyzara meg tarsaira irsz ra valoszinuleg nem fogsz kellemesen csalodni

2015. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
DE ÈN MAR BESZELTME VELE REGENBEN. NEM EZ A "sulis" DOLOG VOLT AZ ELSŐ UZENETEM FELÉ.
2015. aug. 12. 17:43
 37/45 anonim ***** válasza:
Na, várj, akkor most mégis válaszolt?
2015. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Régebben válaszolt, ha irtam. Most nem válaszol.
2015. aug. 12. 21:21
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak egy dögunalom vagy.
2015. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
44%
Túl sok az analfabéta lány
2015. aug. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!