Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lanyok, hogy gondoljatok hogy...

Lanyok, hogy gondoljatok hogy nem irtok csak úgy vissza egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Most telt be a pohár, hogy minden lány (tini), olyan nagyra lett magával és a virtuális rangjával, hogy vissza sem írnak egy egyszerű kérdése sem. Hogy van ez?

Nem egyszer fordult elő, és nem csak velem. 5 lanybol 3 latja az üzenetet de nem válaszol. Elhiszem hogy gondot okoznak a betűk a billentyűzeten, de azert próbáljunk már meg válaszolni legalább.

És megjegyzem hogy persze tisztelet a kivételnek. Sok normalis, rendes lany van, akikkel lehet beszelni, de vannak a... r!b@n(0|<k is. Tenlyeg annyira de annyira el vannak szalva maguktól, a többszáz likeos képeiktől, és a sok pawa gyerekkel körülvéve, hogy az már tenlyeg borzasztó.



2015. júl. 30. 00:30
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
De miért várod el vad idegen, ismeretlen emberektől, hogy visszaírjanak facen?
2015. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
54%

Nekem itt egy 18 éves csaj írt - ismerkedős kérdést tett fel -, hogy mit lehet tudni rólam. Röviden bemutatkoztam, mondtam 1-2 érdekességet és vissza is kérdeztem a mondandóm végén. B¤.szott válaszra méltatni.


De amikor elküldtem egy másik nőt melegebb éghajlatra, az egymás után 3 üzenetet is írt, hogy an.yázzon. Ergo többet beszéltem azzal a lánnyal, akit egy unszimpatikus kérdés alatt elküldtem a f@s.zba, mint azzal, akinek teljesen korrekt üzenetet írtam az ismerkedős kérdésére. Na ezt fejtsd meg!

2015. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Igazad van teljesen, ezt én se értem.


Viszont a Kérdezőt meg azért nem értem, miért várja el, hogy idegen lányok visszaírjanak neki facebookon?!

2015. júl. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Egyszer már leírtam, hogy egyik se vadidegen. Mindegyiket ismerem.
2015. júl. 30. 01:38
 15/45 anonim ***** válasza:
84%

Na hari kérdező, de a kérdésed kicsit felháborító.

Miből gondolod, hogy egy lánynak csak azért vissza kéne írnia, mert egy FIÚ ír neki?


Ha azt írnád, hogy miért nem válaszolnak az ismerőseim, az máshogy venné ki magát, de rögtön ribizlizni, mert nem írnak az úrnak.... Nos, kicsit korán kezded a hímsoviniszta gondolkodásmódot.

2015. júl. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
80%

És milyen kérdéseket tettél fel nekik?


Pl. a "Jó a melled, igazi?" kérdésre nem csodálom, ha nem írnak vissza.

2015. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
81%

Én egyszer írtam vissza egy srác ismerősömnek,aki akart tőlem vmit,meg is bántam nem hagyott békén,mert hogy vissza írtam,pedig azt írtam "szia,nem szeretnélek közelebbről megismerni,mert nem tetszik a stílusod,meg külsőleg sem vagy az esetem" Erre csak azért is írt. Szóval ha az igazságot írom az is baj! Így én sem írok vissza annak akivel nem hogy kapcsolatot,de beszélgetni sem szeretnék!!


Szóval igen,lehet bunkó vagyok,de nem első eset,hogy vissza írtam,kb ugyan ezt és nem hagytak békén. Akkor már jobb ha nem is válaszolok.

2015. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

erre való a telefon és a gond megoldva :D

te is még tini vagy kérdező ha csak pötyögsz azon a szaron

nőj fel és beszélj ha akarsz valamit a csajtól

2015. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Goddamn it... Megpróbálom legegyszerűbben leírni megegyszer:

Vannak lány ismerősöm. Mindegyiket ismerem személyesen. Tudom nemelyikrol hogy r!b!. Nem azert irtam hogy r... mert nem válaszoltak, hanem mert alapbol azok.

Nem azert irok rajuk mert nincs jobb dolgom, vagy hogy megkérdezzem hogy ma kinek sikerült be kapnia a fa**át, hanem mert olyan kérdésem van, amire csak ő tud válaszolni. Már ne is hari

2015. júl. 30. 13:43
 20/45 anonim ***** válasza:
76%
Rendben, de még mindig nem tudjuk milyen fontos kérdés az amire csak egy szerinted is r... tud válaszolni.
2015. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!