Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lanyok, hogy gondoljatok hogy...

Lanyok, hogy gondoljatok hogy nem irtok csak úgy vissza egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Most telt be a pohár, hogy minden lány (tini), olyan nagyra lett magával és a virtuális rangjával, hogy vissza sem írnak egy egyszerű kérdése sem. Hogy van ez?

Nem egyszer fordult elő, és nem csak velem. 5 lanybol 3 latja az üzenetet de nem válaszol. Elhiszem hogy gondot okoznak a betűk a billentyűzeten, de azert próbáljunk már meg válaszolni legalább.

És megjegyzem hogy persze tisztelet a kivételnek. Sok normalis, rendes lany van, akikkel lehet beszelni, de vannak a... r!b@n(0|<k is. Tenlyeg annyira de annyira el vannak szalva maguktól, a többszáz likeos képeiktől, és a sok pawa gyerekkel körülvéve, hogy az már tenlyeg borzasztó.



2015. júl. 30. 00:30
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Nem azert ő tud válaszolni mert ri... Hanem mert ő érintett a kérdésben
2015. júl. 30. 16:44
 22/45 anonim ***** válasza:
86%

Bunkó vagy és r...-nak hívod őket, csak azért, mert szerinted el vannak szállva maguktól, szóval nem akarnak segíteni neked abban a kérdésben.


Lehet lepontozni, de őszintén, ha valaki így áll hozzátok, annak szívesen segítetek?

2015. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
A #19-es írásod alapján zsenge korod ellenére egy arrogáns alak vagy. Ne csodálkozz, ha nem válaszolnak!
2015. júl. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, már a kérdésed alapján is egy arrogáns fax vagy.


Örülj, hogy nem tiltanak :)

2015. júl. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bókokat.
2015. júl. 31. 12:32
 26/45 A kérdező kommentje:

De szeretnem az utolso 3 válaszoló mind nő, és a nők tartsanak össze.

De az arrogáns megszállott valaszolnak mondom, hogy Szerintme nem én vagyok egy arrogáns f... Hanem a mai ri...... Minek szépítsem? Azok és kèsz. Ebben a világban 10 lanybol 6 az már... Na midnegy, mert én vagyok a bunko :D

Had írjam le megegyszer, amiért ide feljöttem.

Biztos mindenkinek vannak lany ismerősei akik ri.... Nekem is vannak, velem egy idősek (17), és biztos vannak olyan dolgok, amiket csak tőlük tudunk megkérdezni, pl én azt kérdeztem az egyik ilyen alanytól, hogy: "Szua te is abba a suliba jársz? Régen oda jártam, de eljottem. Neked hogy tetszik?"

Ez lehet h tenlyeg felháborító kerdes, nemtudom.

2015. júl. 31. 12:40
 27/45 A kérdező kommentje:
*szerintme
2015. júl. 31. 12:44
 28/45 anonim ***** válasza:
76%

Most mondd meg őszintén, ha szerinted az a lány r!b@n(, akkor miért érdekel, hogy tetszik neki a régi sulid? Ez nem egy olyan égető kérdés szerintem, amit muszáj megválaszolnia...


És igen, nő vagyok, de itt nem valami hatalmas "minden nő összefog a pasik ellen" ellen mozgalom indult be, csak minősíthetetlenül viselkedsz. Ha úgy látnám, hogy igazad van, azt írnám, hogy igazad van, és a lányok bunkók.

2015. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

A "milyen a suli" kérdésnek volt háttere, nem csak ugy gondotlam magamban, én megkérdeztem.

Legalább te valaszolsz. Plusz pont.

2015. aug. 4. 00:01
 30/45 anonim ***** válasza:
Attól
2015. aug. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!