Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok, de hogyan?

Barátok, de hogyan?

Figyelt kérdés

Olyan "barátaim" vannak csak, akikkel suliban elvagyok, de kimozdulni és megbízni igazán nem lehet bennük. Mindig kifogást keresnek, ha valahová hívom őket, pl strandra...


Rajtuk kívül van a Dunántúlon egy barátnőm, de vele nem beszélünk túl sokat idő hiányában és már nem olyan a kapcsolatunk, mint régebben, a találkozás meg ritka.


Más barátaim nincsenek itt...


Még 1 évem van hátra a suliból, utána (remélhetőleg) megyek tovább egyetemre. Egyedül felkerülök egy nagyvárosba és nem lesz senkim, se ismerősök, se barátok.

Mivel csendes vagyok és nehezen nyílok meg (ha megnyílok, utána már jól elvagyok néhány emberrel, de sajnos ezt sokan nem várják ki), ezért félek, hogy az egyetemi éveim alatt is magányos lennék és nem lenne kihez szólnom.


Nagyon el vagyok keseredve... hol kereshetnék barátokat?

Olyan rossz látni, hogy mindenkinek van 5-10 akivel eljár bulizni, moziba, stb, meg pár aki igazi. Nekem egyik sem adatott meg...


Segítsetek kérlek! :( 18L



2015. aug. 4. 01:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

De, óvodában és általánosban is volt gyerekzsúrom, de az nyilván nem vehető egy kalap alá a mostani bulikkal, és nekem ez hiányzik.

Hiába ismerkedek emberekkel, sosem alakul ki olyan kapcsolat közöttünk, hogy elhívkáljuk egymást valahová, csak ilyen egyórás ismeretség az egész, utána feledésbe merül...

Az egyetemben bízok jövőre, hátha ott találok olyanokat, akikikel ki lehet menni szórakozni, beszélgetni stb.

2016. jan. 31. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!