Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudna találni barátokat...

Hol tudna találni barátokat egy 'komolyabb' lány, olyan, aki nem az a diszkózós fajta?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve nem igazán voltak barátaim, talán egész életembe 4 emberre mondhatnám azt, hogy az volt, most jelenleg egy van. Nem járok sehova, nincs kivel, nem tudom, ezen hogyan, és hol tudnék változtatni. Kisvárosban élek, a lehetőségeim így még korlátozottabbak. Na, meg sajnos nem véletlen, hogy nincsenek, mivel eléggé furcsa vagyok a legtöbb ember szemében, kis okostojás :)

Évek óta elnyomom magamban a társaság utáni vágyamat, de időről-időre előjön ez a probléma. Sok mindent kipróbáltam, ahová hívtak, oda elmentem, a diszkóba is, a kocsmába is, az egyedül való sétálás is megvolt, de vagy nem jött be, vagy még magányosabbnak éreztem magam tőle.

Milyen helyeken tudnék még próbálkozni?



2015. aug. 9. 20:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tényleg gond, hogy igazán komolyan kevés emberrel lehet beszélgetni, akiben megbízol. Szerintem sokan vannak úgy vele, hogy van rengeteg haver, de barát az pedig kevés.
2015. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy többen vannak úgy, mint én, mint gondolnám :) Talán tényleg csak ennyi a probléma, hogy azért nincsenek barátaink, mert kevés ember vevő az olyan fajta kapcsolatokra, amelyekre nekünk igényünk van.
2015. aug. 9. 22:34
 13/16 A kérdező kommentje:
Húha, visszaolvasva kicsit nagyképűen hangzott bocsánat... :D
2015. aug. 9. 22:34
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szívesen beszélgetek veled :)

23/L

2015. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal hogy az internetes barátok mindig "elvésznek" mivel ha soha sem csinálnak együtt valamit, csak chetelnek, akkor egy idő után nem lesz miről beszélgetni, tapasztaltam. Nem hiszek abban hogy interneten megismerni valakit és később találkozni és jó barátokká válni nem lehet, csak olyannak kell lenni akivel össze tudsz futni, akár hobbiból, vagy egy közös itókázásra. És az hogy ez veszélyes lenne mert ki tuja hogy valójában milyen szörnyű ember lehet a másik oldalt az egyáltalán nem áll fent, legalább is nálunk, nem tudnak úgy chetelni hogy ne vegyük észre a hátsószándékot. :) Egyedül sétálni nem valami hatékony barátszerzés céljából :D. Ismerj meg minnél több embert és elöbb utóbb lesz olyan akivel barátok lesztek. Válohatni nem kell, hisz elöbb utóbb úgy is eltávolodnak akik nem illenek össze. Sok ember van akik azért nem lettek barátok mert felszínesen, vagy külső megjelenés alapján ítélték el egymást, de ez főleg a diszkózós fajtákra vonatkozik :). 18/f
2015. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
és én is szívesen elbeszélgetnék veled. jó sokban hasonlítunk. :)
2015. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!