Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki engem hibáztat,...

Mindenki engem hibáztat, kirekesztenek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Együtt lakok a legjobb barátnőmmel és egy fiúval akivel ő nagyon szoros barátságban van, régen szerelmes is volt belé, de a srác sosem akart semmit. Mióta összeköltöztünk, mi többször kavartunk már a sráccal. Barátnőmmel emiatt minden kapcsolat megszakadt, már nem is beszélünk. És azt vettem észre, ezt a fiút is próbálja ellenem fordítani, mert alapjáraton jófej velem, de amint ketten maradnak, utána napokig iszonyú bunkó és lekezelő, hozzám se szól, ha ketten lennénk itthon, inkább elmegy. Én nem tudom mit tehetnék, most éppen munkanélküli vagyok, így lefoglalni sem tudom magam, egész nap itthon őrlődöm a gondolataimmal, teljesen bedepresszióztam. Hogyan jöhetnék ki ebből a helyzetből, egyszerűen már nem tudom, mit tehetnék, a barátnőmmel beszélni nem lehet, mert szerinte az egész az én hibám, a srác meg kerüli a kontaktot. :(

2015. aug. 13. 13:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, rájöttem, hogy rosszul írtam :D Nem vagyok munkanélküli, csak heti pár napot dolgozok, ezért a hét nagy részében itthon vagyok. Utolsó előtti: igen, valószínű ő nem akarja és tényleg lehet, hogy nincs túl a srácon, csak azt nem értem, hogy akkor miért nem volt hozzám őszinte és miért nem mondta ezt el nekem, még mielőtt bármi történt. Mert én beszélgettem vele erről, mielőtt kavartunk, hogy tetszik nekem és úgy látom, én is neki, és nem tudom, mit tegyek, mert nem akarom elhappolni a régi kiszemeltjét. És akkor az volt a válasza, hogy nem zavarja, ő már nem érez iránta semmit, nem akar tőle semmit! Akkor meg miért viselkedik mégis így?
2015. aug. 25. 12:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert nem volt veled őszinte. Nyilván még érez valamit a fiú iránt, csak nem akarja a te boldogságodat tönkretenni ezzel, lehet, hogy úgy van vele, ő nem jönne össze a sráccal de tetszik neki ennek ellenére.
2015. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!