Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőim miért ilyenek?

Barátnőim miért ilyenek?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok,munkámból kifolyólag napi szinten találkozom fiatal (15-25 éves) srácokkal. Közülük szemezgetek néha-néha,de e miatt a barátnőim folyton megjegyzéseket tesznek,hogy miért nem keresek korombélieket,meg hogy mikor megyek férjhez, mikor vállalok gyermeket,stb.

Közben ők viszont folyton a lúzer,félrelépő,idióta,piás,munkanélküli férjeikről beszélnek és a gyerekeik gondjairól és költségeiről. Amikor pedig a fotókon vagy a strandon meglátják az aktuális srác testét csak csorog a nyáluk és kiül az arcukra az írígység. Miért nem ismerik be,hogy megbánták a házasságot és cserélnének velem ahelyett,hogy szentbeszédet tartanak nekem?



2015. okt. 14. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt hiszem holnap nem megyek ki az utcára, a végén még rámtámad egy 36 éves nő és leteper. 16/f
2015. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem örülnél neki ha meglovagolna
2015. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Na ja a gyerek felelőséggel, lemondással és minden egyéb dologgal jár amit meg kell oldani, De persze ott van az is, hogy adneked egy csomó mindent. Viszont házas 40-s férfiként(nem piás, nem lúzer, nem munkanélküli, szerintem nem idióta, de félrelépő) én is szoktam 20-30-s lányokkal szemezgetni. Igen az igazság az, hogy sokan lennének a helyedben, viszont van az éremnek egy másik oldala is, hogy mire ők nyugdíjba mennek a gyerekeik már önállóak lesznek, mire te nyugdíjba mész valszeg akkor fognak éretségizni.

De ez mindenkinek a saját dolga, tök mindegy mikor mész férjhez, bármikor lehet egy hülye féjed válás lesz a vége, vagy egy tökéletes akivel életed végéig eléldegélsz.

Nézegetni a fiatalokat pedig igenis jó részemról csak a nőket (szigorúan 18 év felett)

42F

2015. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 BetépettKacsa válasza:

Mi a munkád? Tanár? Edző? Pultos? Mindenesetre jó meló lehet, az biztos :D

Elég egyértelmű, hogy miért ilyenek. Nem lehet az ilyenekkel mit kezdeni. Nem is nevezném az ilyeneket barátnőnek. Egyébként meg sok srác szeretné egy érett nővel csinálni, csak hát ilyen a mesében sincs:)

2015. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!