Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek ilyen helyzetb...

Most mit tegyek ilyen helyzetben? Tudom hogy hosszú, de olvassátok el kérlek.

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves fiú vagyok, az a helyzet, hogy már lassan 6 éve tetszik nekem egy lány, ált isk-ban is osztálytársam volt együtt mentünk gimibe is. A legjobb barátok voltunk. Mikor el akart mondani, hogy mit érzek (szilveszter este 12:00), mondtam hogy szeretnék valamit elmondani, és mondta, hogy ő is. Mondtam, hogy kezdjen ő.

Elárulta, hogy már 3 hónapja jár egy másik sráccal.

Erre lehajtott fejjel kisétáltam az utcára a házibuliból és leültem egy padra, reggel 4-ig ott ültem a hidegben és gondolkodtam. Mit tegyek? Ő tart engem életben én tiszta szívemből szeretem ezt a csodálatos lányt. Depressziós vagyok, nem tudok másra gondolni csak rá. Én nagyon szeretnék vele járni. Mit tegyek?



2016. jan. 1. 20:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
Először is szerintem tudnod kéne, hogy az a kapcsolata a másik fiúval mennyire komoly...Mert lehet hogy nem maradnak együtt sokáig, csak egy fellángolás a kapcsolatuk-ez esetben megéri várnod. De ha az ellenkező van, akkor valahogy túl kell rajta lépned, hisz magadat teszed tönkre ha életed végéig egyetlen lányhoz ragaszkodsz, főleg olyanhoz, aki mással jár. Neked kell tudnod, hogy megéri-e várnod rá.
2016. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez egy komoly kapcsolat köztük. (minden volt már)
2016. jan. 1. 20:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő egy csodálatos lány, és igen megéri. Egyszerűen mindenemet odaadnám, hogy most itt legyen velem. :((
2016. jan. 1. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva: 20 éves korig nincs komoly kapcsolat. Lehet hogy tart 3 évig, de nagyon ritka ami már tovább bírja (legrosszabb esetben, aztán lehet 2 hónap se lesz). Legyél türelemmel, nem kell eldobni a múltat.
2016. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2016. jan. 1. 21:51
 6/11 anonim válasza:
Attól, hogy "minden" volt már, nem azt jelenti, hogy komoly, lehet, hogy a lány szereti, de a csávó, meg kihasználja, lehet, hogy pont csak arra kell neki. Ismered a csávót?
2016. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ismerem. Mar tobb osszetuzesunk volt. Ez a gyerek egy "patkány" . Tutdjatok, fuvezik naponta iszik dohanyzik, egy "menő csávó" . Barátaim azt mondtak hogy elmennek es kicsit elbeszelgetnek a gyerekkel.
2016. jan. 2. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a csaj megtudja hogy felraktad ide a képét, nem hogy nem akar járni veled, de szóba állni se fog...
2016. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sóval csak meg akarja dugni nem? Miért nem beszéled meg ezt a csajjal?
2016. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
*Szóval
2016. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!