Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek ilyen helyzetb...

Most mit tegyek ilyen helyzetben? Tudom hogy hosszú, de olvassátok el kérlek.

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves fiú vagyok, az a helyzet, hogy már lassan 6 éve tetszik nekem egy lány, ált isk-ban is osztálytársam volt együtt mentünk gimibe is. A legjobb barátok voltunk. Mikor el akart mondani, hogy mit érzek (szilveszter este 12:00), mondtam hogy szeretnék valamit elmondani, és mondta, hogy ő is. Mondtam, hogy kezdjen ő.

Elárulta, hogy már 3 hónapja jár egy másik sráccal.

Erre lehajtott fejjel kisétáltam az utcára a házibuliból és leültem egy padra, reggel 4-ig ott ültem a hidegben és gondolkodtam. Mit tegyek? Ő tart engem életben én tiszta szívemből szeretem ezt a csodálatos lányt. Depressziós vagyok, nem tudok másra gondolni csak rá. Én nagyon szeretnék vele járni. Mit tegyek?



2016. jan. 1. 20:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ebben közös beleegyezés volt, ő is felrakhat rólam akármit, de én is.
2016. jan. 2. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!