Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esett rosszul?

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az történt,hogy két napja volt a szülinapom és a legtöbb barátom megköszöntött de senkitől személyessen nem kaptam egy csokit sem..Nem azt mondom, hogy most egy ajándék csomagot várok vagy valami..Csak én mindenkinek fejben tartom a szülinapját és veszek nekik minimum egy csokit..De senki semmit..Még az állítólagos legjobb barátomtól se kaptam semmit..

Elmondom mégegyszer,hogy nem az ajándék a fontos hanem a szándék..És egyszerűen rosszul esik,hogy ilyen szinten nem érdeklem őket.

Köszönöm a normális segítséget és válaszokat..

Ha nem értetek egyet velem akkor is kérlek normális formátumban válaszolhatnál

Köszi

14/L



2016. márc. 31. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Teljes mértékben igazad van, nagyon fontos a szép gesztus. De sajnos legtöbb ember olyan kicsi érzelmi intelligenciával bír, hogy nem tudja megérteni ezeket.

Az ajándékozás egy szép és kedves gesztus, amellyel a szeretetünket, törődésünket fejezzük ki, továbbá azt hogy gondoltunk rá.

Szülinap esetén tényleg elég elvárt volna az ajándék, de ez is inkább akkor ha meghívod őket ünnepelni. Ha nem hívd meg, akkor nem igen adnak ajándékot.

Attól még persze legalább a legjobb barátod adhatott volna egy csokit, de persze te is meghívhattad volna valahova hogy ünnepeljetek.

Azt javaslom hogy akik fontosak neked, azokkal beszélj erről és mond el neked jól esne ez. Következőkor fognak venni.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó előtti válaszadónak:Igen én is remélem,hogy ez lesz a legnagyobb problémám de a kérdést nem azért írtam ki,hogy ezt megtudjam!

2016. ápr. 26. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!