Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy szemétség volt ez tőlem,...

Nagy szemétség volt ez tőlem, hogy nem segítettem neki pedig utcára kerül?

Figyelt kérdés
Van egy közeli ismerösöm, kidobják otthonról a szülei 21 évesen mert,hogy már nem kötelesek eltartani....Ismerösöm itt Pesten talált munkát és felvennék dolgozni de nincs annyi pénze,hogy ki vegyen egy albérletet.. Segítségemet kérte,hogy fogadjon be de nekem is költözni kellet az albérletből..Keresett rengetek olyan albérletet ami olcsó és ketten egy szobába tudnánk menni... Egy hónapig végig keresgélt és linkelte az ilyen albérleteket...Én kerestem egy másikat ahova csak egyedül mehetek a szobába és ki is vettem azt és mondtam neki,hogy én kiveszem ezt a szobát... Annyira megharagudott rám,hogy azóta se neten nem válaszsol se telefonban.. A héten kell állasibterjúra feljönnie de egy másik ismeröe csak két napra tudja befogadni és a hét utolsó napján kell otthonról elköltöznie csak a szülei élnek más rokona nincs vagy ha van rosszban vannak..Barátaim elfordultak tőlem emiatt,hogy elnézem,hogy egy régi jó ismerösöm utcára megy lesz×rtam azt,hogy ő talált olyan albérleteket amikettönknek jó lett volna és első havi fizetéséből elment volna egy másik albérletbe..De kajára,bérletre és arra lett volna még pénze,hogy most egy kis összeggel beszálljon az albérletbe...
2016. máj. 31. 13:50
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező, megvan az új barátod, a 48%-os személyében. Kölcsönösen cserben hagyhatjátok egymást majd, hisz hasonló az értékrendetek.
2016. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést, mégis miről beszélnétek ezek után?

"Szia Laci! Megyünk sörözni, melyik padon laksz most, hol szedjünk fel?" Vagy hogy gondoltad?

Csak úgy simán átvágni valakit is szemétség, de így, hogy tudod, hogy milyen kétségbeesett a helyzete, így nem is találok megfelelő szót rád... Mondanám, hogy féreg vagy, de megsérteném a férgeket.

2016. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
0%
most nehogy mar a kerdezo legyen a hibas mert a senkihazi ismerose nem tud maganak albit talalni 21 evesen, am szulei mer dobtak ki? biztos csak a baj volt vele, mellesleg most a kerdezo kivett egy szobat maganak oszt oda fogadja be? ott kerulgesse meg nyomorogjon vele? sztem ez egyaltalan nem szemetseg, oldja meg az ismerosod felnott ember
2016. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

És azt megkérdezhetem, hogy ha megígérted, és gond nélkül tudtál is volna segíteni neki, és még neked is jó lett volna, akkor ugyan miért döntöttél mégis úgy, hogy ott hagyod egyedül az utcán, és te elmész külön egy szobába?


...és igen, nagy szemétség volt. Ez nagyon durván gennyes r*hadék mocsokság volt tőled. Ha én megtudnám valamelyik barátomról, hogy ilyet csinált, akkor elmennék hozzá, és addig rángatnám, amíg észhez nem tér, mert aki ekkora se**fej, annak tuti elmentek otthonról. A te írásodon is látszik, hogy valami hiányzik a fejedből, mert még ahhoz is hülye vagy, hogy felfogd, mit tettél egy másik emberrel.

2016. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Rosszul érzem magam emiatt mert a mostani munkahelyemet neki köszönhetem, ő külde el nekem a hirdetést mert akkoriban sehova nem vettek fel.Felhivtam a mostani munkahelyem és próba munka után kezdhettem is..És nem tudtam eldönteni most,hogy tényleg nagy szemétég lett volna ez amit most tettem vele.. A szüleit ismerem azok azt az elvet tartják helyesnek,hogy középiskola után a gyerek költözzön el otthonról mert ők már felnevelték és iskoláztatták...
2016. máj. 31. 14:51
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

#23 Nem az a szemétég, hogy nem segít neki. Hanem az, hogy megígérte neki, az illető 1 hónapig kereste a megfelelő albérletet kettejüknek, közben a kérdező egy szót nem szólt. Aztán egyszer csak bejelenti, hogy hát ő kivett egy szobát magának, szóval azt csinál, amit akar. Az az egy hónap rengeteg az albérlet piacon, és nem csak időben, de árban is nagyon számít, hogy mikor kezd neki az ember a keresésnek.


Szóval igen, a kérdező egy féreg.

2016. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
23-as mielőtt pattogsz tanulj meg szöveget értelmezni. Nem arról volt szó hogy a kérdező fogadja be a szobájába, hanem arról hogy együtt keresnek albérletet, ez miatt a másik nem is nézett szobákat pedig úgy hamarabb talált volna.
2016. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
60%
Miért érzem egyre inkább úgy, hogy provokatív kamukérdésről van szó.. Kérdező, ennyire nem lehetsz fogyatékos.
2016. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Félre érted 23-as, nem az a baj, hogy nem segített. Miért lenne baj? Nem kötelessége. Az a baj, hogy MEGÍGÉRTE, aztán sz_art rá. Annyit nem volt képes mondani, hogy bocs mégse, keress más megoldást, csak az utolsó pillanatban.
2016. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne folytasd... egyre több okot sorolsz, hogy miért volt tőled irtó nagy szemétség, amit csináltál! Undorító ember vagy! Nem kell aggódni, vissza fogod kapni az élettől, amikor a legkevésbé számítasz rá...
2016. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!