Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy szemétség volt ez tőlem,...

Nagy szemétség volt ez tőlem, hogy nem segítettem neki pedig utcára kerül?

Figyelt kérdés
Van egy közeli ismerösöm, kidobják otthonról a szülei 21 évesen mert,hogy már nem kötelesek eltartani....Ismerösöm itt Pesten talált munkát és felvennék dolgozni de nincs annyi pénze,hogy ki vegyen egy albérletet.. Segítségemet kérte,hogy fogadjon be de nekem is költözni kellet az albérletből..Keresett rengetek olyan albérletet ami olcsó és ketten egy szobába tudnánk menni... Egy hónapig végig keresgélt és linkelte az ilyen albérleteket...Én kerestem egy másikat ahova csak egyedül mehetek a szobába és ki is vettem azt és mondtam neki,hogy én kiveszem ezt a szobát... Annyira megharagudott rám,hogy azóta se neten nem válaszsol se telefonban.. A héten kell állasibterjúra feljönnie de egy másik ismeröe csak két napra tudja befogadni és a hét utolsó napján kell otthonról elköltöznie csak a szülei élnek más rokona nincs vagy ha van rosszban vannak..Barátaim elfordultak tőlem emiatt,hogy elnézem,hogy egy régi jó ismerösöm utcára megy lesz×rtam azt,hogy ő talált olyan albérleteket amikettönknek jó lett volna és első havi fizetéséből elment volna egy másik albérletbe..De kajára,bérletre és arra lett volna még pénze,hogy most egy kis összeggel beszálljon az albérletbe...
2016. máj. 31. 13:50
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

De ember, MIÉRT MONDTAD NEKI, HOGY ÖSSZEKÖLTÖZTÖK, HA TE NEM AKARTÁL? MIÉRT HITEGETTED?

Tudtad, hogy mennie kell, szerencsétlen számított rád, erre most jó nagy szarba került.

Ő önzetlenül segített neked egy jelentéktelen élethelyzetben, te meg nehéz időkben hagytad magára.

Normális vagy, hogy még mindig nem fogod fel?

Igen, szemét vagy. Rohadt nagy szemét vagy.

Ne keresd, mert ezt semmivel nem tudod jóvátenni. Semmivel.

Imádkozz, hogy meg tudja oldani, és ne kerüljön végül miattad utcára.

Tükörbe tudnál nézni, ha a barátod miattad lenne csöves?

Még mindig nem érzed magad szemétnek? Komolyan?

2016. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!