Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy szemétség volt ez tőlem,...

Nagy szemétség volt ez tőlem, hogy nem segítettem neki pedig utcára kerül?

Figyelt kérdés
Van egy közeli ismerösöm, kidobják otthonról a szülei 21 évesen mert,hogy már nem kötelesek eltartani....Ismerösöm itt Pesten talált munkát és felvennék dolgozni de nincs annyi pénze,hogy ki vegyen egy albérletet.. Segítségemet kérte,hogy fogadjon be de nekem is költözni kellet az albérletből..Keresett rengetek olyan albérletet ami olcsó és ketten egy szobába tudnánk menni... Egy hónapig végig keresgélt és linkelte az ilyen albérleteket...Én kerestem egy másikat ahova csak egyedül mehetek a szobába és ki is vettem azt és mondtam neki,hogy én kiveszem ezt a szobát... Annyira megharagudott rám,hogy azóta se neten nem válaszsol se telefonban.. A héten kell állasibterjúra feljönnie de egy másik ismeröe csak két napra tudja befogadni és a hét utolsó napján kell otthonról elköltöznie csak a szülei élnek más rokona nincs vagy ha van rosszban vannak..Barátaim elfordultak tőlem emiatt,hogy elnézem,hogy egy régi jó ismerösöm utcára megy lesz×rtam azt,hogy ő talált olyan albérleteket amikettönknek jó lett volna és első havi fizetéséből elment volna egy másik albérletbe..De kajára,bérletre és arra lett volna még pénze,hogy most egy kis összeggel beszálljon az albérletbe...
2016. máj. 31. 13:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

#23,


Ha figyelmesen elolvasod a kérdezőt, akkor szövegértéssel rájössz, hogy a probléma rá eső részére kérdezett rá.

2016. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Én is csak szobát kerestem..
2016. máj. 31. 15:05
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
De röhögnék ha a sorstól az lenne a "jutalom" hogy elveszted azt az állást aminek a megszerzéséhez ő járult hozzá. Az lenne az igazi elégtétel. Aztán nézhetnéd hogyan tudnád fenntartani a szobádat...
2016. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
0%
23 as vok mindegy a kerdezo akkor is csak reszben hibas, mert a 21 evesen mar tudhatna az ismerose hogy soha ne bizz senkiben soha ne hagyatkozz ne fugj senkitol meg a legjobb baratodtol se, na most 21 evesen ezt is megtanulta vegre, ideje volt, mocsok egy vilag ez csak magadra szamithatsz
2016. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
65%
Igen, szegény srác most alaposan megtanulta a leckét. Ez is jó példa arra hogy a legjobb barátok rúgnak belénk a legnagyobbat, mikor inkább segíteniük kellene.
2016. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Igen szemét vagyok ezek szerint... De nem gondoltam volna,hogy a szülei a vizsga után ami 4 nap volt utána közlik vele,hogy itt az idő,hogy júniusban költözzön... Azt hittem megvárják mig gyűjt pénzt... Ott voltam náluk mikor a szülök gratuláltak a sikeres vizsgájához és mondták neki,ogy ideje júniúsban elköltöznie mert tovább nem tudják eltartani.
2016. máj. 31. 15:14
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Már honnan tudhatta volna?!?! Mindenesetre most egy éltre megtanulta.
2016. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Hitted, hitted.. az ismerős elmondta mi a helyzet, a segítségedet kérte és te igent mondtál. Nem volt merszed időközben megmásítani ezt, ezért az utolsó pillanatban közölted vele, hogy csináljon, amit akar. Nincs több megbeszélnivaló ezen.
2016. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted hobbyból küldözgette az albérleteket? Vagy az értelmi képességeid rettenetesen gyengék, vagy pedig akkora bunkó vagy hogy cölöpöt lehetne veled verni. DE úgy látom te még most se tartod magad szánalmas görénynek. Remélem szegény srác talál majd igazi barátot, aki nem hagyja cserben mikor a legnagyobb szüksége lenne rá.
2016. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

na

még egy ember rájött, h csak magára számíthat

2016. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!