Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lesz egy férfi-nő barátság?

Mitől lesz egy férfi-nő barátság?

Figyelt kérdés
Sajnos velem nem akarnak barátkozni a férfiak, mindig vagy járni, vagy szexet stb. Van egy ismerős lány, neki pedig számtalan férfi barátja van. Hozzátenném, hogy ő sem egy bányarém. Miben lehet más ő, mint én, vele miért barátkoznak?
2016. jún. 22. 15:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Miben lehet más ő, mint én, vele miért barátkoznak?"


Lehet,hogy ő engedi magát meghúzni.

2016. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 TheGunner ***** válasza:
Ne hallgass az ide írogató, szexmániás srácokra, ők már csak ilyen egyszerűek...
2016. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem csak a teljesen frigid nő és az impotens férfi között képzelhető el barátság. Az a fránya szexualitás mindenbe beleugat.
2016. jún. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"megmondom hogy csak barátságról lehet szó, némelyikükkel olyan jól elvagyunk hogy fél nap is egy percnek tűnik, de amint ezt megmondom, hogy többre ne számítsanak utána már elkerülnek teljesen."


Lehet,hogy az ismerősöd nem mond nekik ilyet,és ezért áltatják magukat?

Amúgy tényleg,ha vagy vele olyan jóban,akkor beszélgess vele erről,valami oka biztos van.

2016. jún. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Akkor, ha az anyuka-apuka a férfit nem arra nevelte, hogy a nő az ő szexuális vágyainak megtestesítője, és képes emberként, partnerként tekinteni rá és nem potenciális dugópartnerként.
2016. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!