Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha az osztály...

Mit tegyek ha az osztály 98%-a lesz*r engem?

Figyelt kérdés

Ebben azt értem, hogy elfogadnak meg minden, de minden szünetben egyedül ülök, és ráadásul nem is vagyok új az osztályban mert én már első óta ott vagyok és amúgy meg lány vagyok és 7.es

Ja és az a maradék 2% is csak akkor jön oda hozzám hogyha a ,,legjobb barátnője'' később jön és addig nem tud mit csinálni.

Eddig én nekem is volt egy nagyon jó barátnőm az osztályban, de elköltöztek jó messze, mert született 2 kistesója és mostanában már könyvet szoktam olvasni szünetben, meg ilyenek de még a telefonomat se használhatom mert nálunk még a terembe sem szabad felvinni. :c

Kérleek segítseteek! :c



2017. ápr. 17. 15:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én oda szoktam menni meg minden de látom hogy nem nagyon érdeklik:c
2017. ápr. 17. 19:50
 12/14 anonim válasza:

Bocsi ha ideirom és nem haragszik meg a kérdést író lány de az énn osztályomban van ilyen

Az osztályban van egy lány akinek a családja kicsit régimódi és folyton tanul , nem engedik el sehová. Én meg az egyik barátnőm próbálunk beszélni vele de sosem válaszol ha meg igen akkor csak egy vállrántás meg hát igen meg tanultam.

Kb 2hete volt egy előadás és órán kellett csinálni plakátot meg ilyenek. Na a lényeg az hogy a felosztottuk a szöveget de a barátnőm azt a szöveget kapta meg amit az a lány irt. Délután 5kor meg szó szerint kérdés nélkül odamennek a barátnőmhöz és követelik vissza azt a szöveget amit ő írt mert sokat dolgozott vele. Itt még volt valami ha kiváncsi vagy a részletekre privibe elmondom ha szeretnéd. Jött az előadás napja előadtuk amit kellett a tanár kérdezte milyen jegyet ajánlunk magunknak momdjuk mind a 6 an hogy 4 es a barátnőmnek aki már 2 szöveget is megtanult mert mire ugye a lány es az apja odament már megtanulta ő 5öst kapott mi 4 est de mondta a tanár hogy majd megbeszéljük óra végén mondta hogy oké kinek jo a 4 es nekünk holnap meg úgy kellett könyörögni kellett hogy adja meg az ötöst mert a plakát 80 %-át én de amikor abnak a lanynak meg felajánlotta a 4 est akkor elkezdett bőgni hogy ő az APUKÁJÁVAL több mint 6 órát dolgoztak . Mi tök sok mindent egyedül összeszedtünk ő meg hozott ösz visz egy fél lapnyi szöveget es egy képet. De amikor mondta a tanárnő hogy oké ne sírj megkapod az ötöst akkor egyből örült a fejének . Na a kérdésedre azt mondom hogy ha tudod miről szoktak beszélni menj odahozzájuk beszélj veluk arrol a dologról nyílj meg de nekem bármit mondhatsz privibe segítek beszéltünk már min 5órát az ilyen dolgokról momdok pár tippett és ha kivancsi vagy a barátnőmnél történtekről akkor írj és elmondom mert valószinű te nem csinálsz ilyet mert ha ide leírnám mit csinál akkor napestig olvasnád illettve 13 ébes lány vagyok es szintén 7.es bocsi a helyesírási hibákért és a hosszúságért☺☺☺

2017. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
*éves bocsi
2017. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Odamentem hozzájuk év elején mindig a Viki után mentem, meg mindig együtt mászkáltunk a suliba, de a lányok elkezdtek szekálni hogy nem vagyok e idegesítő hogy vele vagyok, meg nem hagyom cserben mint a Fanni, meg közel laktunk egymáshoz és mindig együtt mentünk haza, és már akkor is szekáltak, csak az volt az egészben a vicces, hogy a vikit ez nem zavarta csak többieket.
2017. ápr. 18. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!