Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek neki van igaza?...

Szerintetek neki van igaza? Illetve egy igaz barátnak meg kellene engednie ezt? 15/L

Figyelt kérdés

Híresen rossz vagyok kémiából, akármennyit tanulok, egyszerűen nem értem meg, különtanár se segített rajtam, nem bírok jobb lenni hármasnál.

Van egy "barátnőm" aki viszont jó belőle

Megkértem, hogy nézhessem róla a dogákat, mire ő közölte, hogy nem, mert ő sem másol rólam semmit... Én egyébként megengedném neki, és ezt mondtam is, de nem érdekli.

Tudom, hogy nem helyes ezt csinálni, de ha tényleg a barátom, nem kellene ezt megengednie? Ti mit csinálnátok?



2017. ápr. 21. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell megengednie! Mint barátnak,segítenie illik (azt sem "kell"),de másolásra nem kell megengednie semmit. Az nem segítség. Az a segítség,ha elmagyarázza,és te magadtól is tudni fogod.
2017. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Gyökér vagy ha tudod hogy nem helyes és mégis bele akarod vinni.
2017. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
"Lányok..." Jaj fiúk ilyet soha nem csináltak az osztályunkban. (De)
2017. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 mármint mit? Pont ezaz, hogy a fiúk segítenek egymásnak 👌
2017. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1 Az a baj, hogy ha eddig 2 tanár nem tudta nekem elmagyarázni nekem úgy, hogy megértsem, valószínűleg ő sem fogja.

És igen, néha én sem értem a lányokat :D

2017. ápr. 21. 16:12
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell megmutatnia a dogáját.

Miért nem arra kérted meg, hogy segítsen tanulni?

Szerintem eszébejutott, hogy 1. ő tanult, de igazságtalan, ha te nem, de ugyanúgy sikerül a dogád, mint neki 2. ha ő nem lesz ott, ugyanúgy rossz lesz 3. mert ez nem helyes.

2017. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Amit terveztél az simán csalás. Szerinted a barátság arrol szol, hogy csalásban segit neked?
2017. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Hát nákunk nemhogy a barátok, de oszt.társak is segítenek egymásnak. Mondjuk nálunk oda-vissza van a dolog. Amúgy írj puskát.

A fogalmakat és a képleteket bemagolod, a számolási feladatot meg kihagyod, ennyit tudsz csinálni. Ha meg a "barátnődnek" egyszer is segítesz, utána mindig felhozhatod neki, hogy legyen ez kölcsönös.

2017. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

A válaszokról ez a kérdés jutott az eszembe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8565..


Itt mindenki osztja az észt, hogy ez nem helyes, gondolom ti olyan száz százalékig becsületesek vagytok, hogy minden dolgozatotokat saját kútfőből írtátok, még akkor is, ha nem tudtátokaz adott dolgot, és ott ült mellettetek a barátnőtök, aki meg igen. Most kinek árt azzal a lány, ha engedi lenézni a barátnőjének? Teljesen ártalmatlan dolog.

2017. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
#9 Pontosan...
2017. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!