Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondjam el neki valahogyan,...

Mondjam el neki valahogyan, hogy szeretnék barátkozni vele?

Figyelt kérdés
Egyik férfi ismerősömről van szó, segít nekem egy kisebb "projekttel" kapcsolatban, kb. 2 hónapja kirúgták a munkahelyéről, azóta csak telefonon keresztül beszélünk, többnyire én kezdeményezem a beszélgetéseket. Megértem, hogy nehéz helyzetben van, de nagyon szeretnék barátkozni vele... mit tegyek? :/ 36 N és 50 F vagyunk.
2017. máj. 14. 23:22
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Ja, és ha felhívom, akkor teljesen normálisan beszélget, pl. kb. 1,5 héttel ezelőtt az anyukája kórházba került, erről is beszámolt részletesen, stb. csak magától nem igazán keres... :/ Mondjuk azt nem tudja, hogy én kb. csak férfiakkal szoktam barátkozni, haverkodni, lehet, hogy ezt (is) tudatnom kellene vele valahogyan? :/
2017. máj. 15. 11:42
 22/36 TR75 ***** válasza:
A feleségének lehetnek kifogásai.
2017. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Nem akarok vitatkozni veled, de szerintem akkor nem adta volna meg a privát számát pl. Plusz gondolom azért rajtam kívül más ismerőseivel is szokott beszélgetni... :) ;)
2017. máj. 15. 12:06
 24/36 TR75 ***** válasza:
Amiket írok, azok elvi kifogások. Elméletiek, mert ugye nem ismerem a hátteret. A nő szemszögéből én furcsállnám. De persze én nem vagyok nő.
2017. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
A "háttérről", a kapcsolatukról én sem tudok túl sokat (őszintén szólva nem is nagyon érdekel, én csak haverkodni, beszélgetni szeretnék), december óta ismerjük egymást személyesen, szóval eléggé az ismeretségünk elején tartunk... egyelőre magázódunk pl. :) kicsit hülyén veszi ki magát, de egyelőre gyűjtöm a bátorságot a tegeződés felvetéséhez, mert tényleg nagyon magas pozícióban volt, és egyébként is nagyon tisztelem őt...
2017. máj. 15. 12:18
 26/36 TR75 ***** válasza:

Persze, téged nem érdekel, de azért a házastársat zavarhatja.

A tegeződést a nő ajánlja fel. Ha nem ugyanazon a munkahelyen dolgoztatok, akkor szerintem ebben nincs is semmi.

2017. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a feleségét zavarhatja (bár szintén rendőr, szerintem az önbizalma a helyén lehet), én úgy értettem, hogy azért nem érdekel, mert nem is tartozik rám, ha pl. épp veszekszenek vagy mondjuk szexelnek mint a nyulak... :) ez nem befolyásolja a haverságot/barátságot.

Azt is tudom, hogy a nő ajánlhatja fel, csak eddig még nem mertem meglépni... mondom, kicsit olyan, mintha pl. a tanárom lenne.

2017. máj. 15. 12:31
 28/36 TR75 ***** válasza:

Ez nem teljesen önbizalom kérdése (szerintem).

Amúgy szerintem elbeszélünk egymás mellett.

2017. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Az lehet... én valami megoldást/ötletet próbálok találni ahhoz, hogy összejöjjön/működjön vele egy haverság, barátság, te pedig kb. folyamatosan le akarsz beszélni róla... ;)
2017. máj. 15. 12:37
 30/36 TR75 ***** válasza:
Inkább úgy mondanám: jól meg kell gondolni.
2017. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!