Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szégyellem, hogy nincsenek...

Szégyellem, hogy nincsenek barátaim 22 évesen (22F). Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Mindig kérdezik, hogy buli a haverokkal volt-e ? Nem akarok hazudni, de szégyellem. És ezért hazudok.

2017. aug. 21. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ha dolgozol, akkor óhatatlanul megismerkedsz emberekkel.

Mondjuk pl. az én munkatársaim mindig együtt mennek ki szünetelni, és csak engem hagynak egyedül ott. :D Szóval biztosíték semmire sincs, de azért nőnek az esélyek.

2017. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
en is most abba szituacioba kerultem,hogy koltozok ki(vajdaságbol) egy olyanherlye ahol nem is ismerek senkintse,párkapcsolatomnak is most lett vége..szoval ugyan az a szitú kb 25f
2017. szept. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok. Szívesen barátkozom, ha gondolod! :)
2017. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sok ilyesfajta kérdés van itt és hát nehéz választ adni...! Azt nem tudhatjuk,hogy mi alapján alakult így, csak abban tudunk segíteni,hogy elmondjuk: változtass! Valamin... kezdj el klubbokba járni,programokra,sportolni... akármit ahol új emberekkel ismerkedsz meg... (könnyű mondani,tudom)

Én 17 éves lány létemre hasonló gondokkal küzködöj,bár nekem megvannak a látszat barátságaim,viszont komolyabb vagyok talán a kelleténél és ez nem a legjobb pont a korosztályomnál... te gondoltál arra,hogy esetleg benned mi lehet a hiba?:)

2017. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem két igaz barátom volt egész életemben, a többi csak felületes. Az egyik a gyerekkori legjobb barátom ,akitől sajnos elsodort az élet, a másikat pedig csak 25 éves koromban ismertem meg. Ne keseredj el, és ne siettesd. Ne foglalkozz másokkal, azzal, hogy mit kérdeznek, voltál e bulizni, berúgtál-e. Nyilvánvalóan te nem olyan srác vagy, a nyakamat rá, ha lennének akik hívnának, akkor sem szívesen mennél, vagy ha mennél hogy ne nézzenek ki, akkor sem éreznéd jól magad. Szerintem fogadd el magad és az életed olyannak, amilyen, de ez nem jelenti persze hogy ne is változtass, ne tégy apró lépéseket hogy fejlődj. Nők terén is hasonlóan álltam, mint barátok terén, mára háromgyerekes apa vagyok, van egy testvérem akivel napi rendszerességgel találkozunk, és az említett barátom, akivel azt a kevés szabadidőmet tudom tölteni, közös szenvedélyünknek hódolva. Erről mindjárt bővebben.

Azt kellene megtalálnod, hogy mi az amit szeretsz csinálni. Gondolom, vannak olyan dolgok, amiket egyedül is szeretsz, pl. olvasás, filmek, videójáték, foci, egyéb sportok, történelem, stb, a lista kimeríthetetlen. Meg kell találni azokat a hobbikat, érdeklődési köröket, amiket többed magaddal tudsz csak csinálni, vagy csupán úgy az igazi, pl. csapatsport. És eljárni közösségekbe, ahol erre lehetőséged adódik. Akár online közösségekkel is kezdhetsz, szinte mindenféle csoport van már face.bookon is. Akár ide is feltehetsz egy következő kérdést, miszerint ilyen és olyan beállítottságú emberek társaságát keresem közös időtöltésre. Bár nem biztos hogy ez a legjobb hely, de egy próbát megér. Inkább a közösségi oldalakon keresgélj, kezdődhet az egész hozzászólásokkal bizonyos beszélgetések kezdeményezésével, és aztán kialakul egy bizonyos szimptátia a tagok között, részese leszel egy társaságnak. Hogy visszatérjek a saját példánkra a barátommal, röhögni fogsz, de ez a dolog nem más, mint a PS. Igen, így bőven harminc felett, három gyerekkel, stresszes munkával, amikor akad két szabad órám, nem vágyom másra, csakhogy besüppedjek a kanapéba, és zombikat gyilkoljunk, közben meg beszélgessünk mindenféléről. Így kezdődött. Azóta kiderült, hogy több közös érdeklődési körünk is van, úgymint mint kirándulás, mozgás. Így lett ez barátság, az őszinte fajtából, ha valami ilyesmit tervezünk, mindig alap, hogy hívjuk egymást.

Fel a fejjel!

2017. dec. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!