Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megutált a barátnőm? Hogyan...

Megutált a barátnőm? Hogyan békíthetném ki? Ennyire rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,van egy barátnőm az egyetemen akivel már a kezdtek óta egymásra találtunk mert ugyanolyan a tanulási stílusunk meg sok mindenben hasonlítunk. Mindig mindent megosztottam vele,ha tanulásról volt szó,vele örültem és szomorkodtam ,ha sikerült vagy nem sikerült egy vizsga. Ez kölcsönösen ment mindig.

Mostani vizsgaidőszakunk elég rosszul alakult mert mindketten félvállról vettük a tanulást és már ez hetek óta mindkettőnket nagyon frusztrált sokat idegeskedtünk összekaptunk és ő sokszor engem hibáztatott,hogy így alakultak a dolgok.

A lényeg,hogy az történt két hete,hogy megkért készüljek vele fel skypon a vizsgára,de én otthon voltam egy faluban ahol borzalmas a net úgyhogy az szóba se jöhetett meg amúgy sem volt kedvem készülni,mert otthon egyszerűen lehetetlen tanulni és elmondtam neki,ha visszamegyek a városba elkezdem én is,de még van sok időnk készülni. Ezzel hívott rengeteget és egyszer azt mondtam neki mikor már ideges is voltam,hogy én azért nem fogok most tanulni,mert neki csak most alkalmas. És ezen nagyon megsértődött. PErsze ezt akkor nem tudtam ,csak mondta,hogy jól van akkor. Aztán mikor visszajöttem a városba és mondtam neki,hogy beszéljük meg,hogy ő mire haladt és akkor én is nézem azt amit nem tudott, egyszerűen nem is válaszol meg semmi. Majd rájöttem,hogy biztos amiatt a mondat miatt,bocsánatot is kértem,de ő meg mondta,hogy nagyon rosszul esett neki és nem fog segíteni,ő már valakitől megkapta a megoldásokat meg mindent.

Nem tudom ti ,hogy gondoljátok de most oké,hogy én azt mondtam egyszer ,hogy nem tanulok vele,de ezelőtt mindig mindent megosztottam vele,tényleg együtt éreztem mindenben segítettem őt és csak emiatt a mondat miatt ő nem segít nekem. Mit gondoltok erről? Egyáltalán,hogy tudnék vele kibékülni? Bár nekem meg most ez esett szörnyen,hogy én mindent megosztok vele ő meg úgy látom nem..


2018. jan. 23. 12:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ezek? azt kötve hiszem! akkor máson pörögnènek
2018. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De sok itt a megkeseredett ember xd Jó szórakozást! :D
2018. jan. 24. 14:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Bra, reszemrol nincs keseredettseg, csak tenyleg aggodok ertetek.
2018. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!