Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, visszaélnek a...

Mit tegyek, visszaélnek a külföldi segítséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én külföldön élek már évek óta, egyedül egy egyszobás apartmanban.

Egy költözés előtti közeli barátom megkeresett és mondta, hogy szeretnének jönni a párjával. A régi barátságra való tekintettel segítettem, január végén fix munka várta őket (normális irodai munka) és felajánlottam a kanapét amíg lakást keresnek, max március elejéig. Viszont most közölték, hogy majd csak áprilistól tudnak keresni, addigra lesz pénzük rá. Nekem már így is kellemetlen a helyzet, hiszen a konyha-nappali-étkező így az ő területük. Nem fizetnek semmit érte, wc-papírtól kezdve öblítőig, mindent én veszek. Már engedélyt kell kérnem a mosásra is, azzal az indokkal, hogy ők ketten vannak, többet mosnak.

Páromnál elég sokat aludtam, de hiányzik nagyon az én helyem, mivel ő csak szobát bérel.


Ti mit tennétek? Nem maradhatnak áprilisig, hogyan lehet ezt szépen közölni? Túl jószívű vagyok, de nem akarok még egy hónapot minimum bevállalni. Rakjam az utcára őket, hogy oldjátok meg, ahogy akarjátok? Mit lehet tenni "szépen"?


Köszönöm:)


2018. febr. 25. 17:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
34%os, akkor segíts!!! megadom pár hajléktalan elerhetoseget, segitesz?
2018. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a 34%-os az egyik lakásban csövelő közeli barát, azért ilyen megértő XD
2018. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
100%
#42, tuti!!!! Kérdező, kiraktad már őket?
2018. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:

Privátban is megkaptam ugyanezeket a kedves válaszolótól :)


Még nem, ma van a határidő. De leültetem őket, hogy na mégis mi van... Azt eldöntöttem, hogy itt ugyan nem maradnak áprilisig. Egyszer közölték, hogy ha ennyire szemét vagyok, akkor majd kérnek kölcsön és hétvégén már itt sem vannak... Kíváncsi vagyok. Holnap kell lakbért is fizetnem. Majd beszámolok a fejleményekről.

2018. márc. 1. 13:04
 45/66 anonim ***** válasza:
100%
Nahat, meg te vagy a szemet. Ilyen baratokkal minek ellenseg....
2018. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
0%

mégegyszer na leirom neked nem is barátaid


akkor ha igy irod egész más

nem hogy valami közeli barát


te tudod mit jelent hogy valaki közeli barát?

szinte családtag

vagy akár olyan mint a családtag


ha nem birod elviselni akkor miért vannak ott?

2018. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom eldonteni hogy a 34%-os tenyleg ennyire elmebeteg, vagy csak elvegzett valami trollkepzo Okj-t.
2018. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Egy családtagról is kiderülhet ám, hogy egy szemét, aljas ember kedves 34%-os válaszoló :) De én a továbbiakban az ő válaszaira nem reagálok.
2018. márc. 1. 16:17
 49/66 anonim ***** válasza:
100%
Ne is! Mondom, a 34es az egyik haverod akit kipaterolsz!!! XD
2018. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

34%os, huzzál azonnal kifele a kérdező otthonából de nagyon gyorsan!!!



Remélem sikerül rendbe tenned a dolgot!Tudnád hányszor jártam így. Egyszer egy pasimnak adtam kulcsot, többet volt a lakásomban mint én, külföldön dolgoztam, a sajátjakent kezelte, de azért én fizessek mindent meg vegyek új tévét... ahha persze, gyors zárcsere a viszontnemlátásra!

2018. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!