Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek a "barátaim"?

Miért ilyenek a "barátaim"?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Középiskolába járok. Van 2 "barátnőm" akik nagyon khm... Bunkók velem. Főleg mostanában.

Nevezzük őket "X"-nek és "Y"-nak. Igazából sosem voltak barátaim, (ez lehet kicsit csúnya lesz) őket se tekintem már annak. Lehet bennem van a hiba, vagy én vagyok a szar... Pl azon nevetnek amin nem kéne, ha rólam van szó, és ez nekem szarul esik.. Meeg sose értenek meg, leszólnak, ha valamit elkezdek mesélni beleszólnak a mondandómba. Gyerekesek, arrogánsak, idegesítőek, csodálkoznak ha én bunkózok velük. Suliban csoportbontás van, ők ketten másik csoportban vannak mint én. "X" mindig ellenem van, "Y"-t védi mindig ... Most nem arról van szó, hogy féltékeny lennék, mert rá sose -.-" régebben jobb volt a helyzet, de most.. Sose keresnek, bezzeg ha a lecke, vagy az órai anyag kell akkor egyből jó vagyok, és ők vannak kiakadva hogy nem küldöm el... Mintha kiakarnának közösíteni vagy nem tudom. Nem bízok meg bennük, bizalmas témáról nem beszélek velük, nincs akinek elmondjam az ilyeneket.... :( most sokalltam be, ezért tettem fel a kérdést. Lehet hogy bennem van a hiba, az igaz viszont hogy érettebb vagyok a korombelieknél. Mit tegyek?



2018. ápr. 20. 18:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod, igen tudtál segíteni. :)
2018. máj. 9. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!