Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok, ha haverokkal mentek...

Srácok, ha haverokkal mentek sörözni vagy szórakozni, igyekeztek úgy öltözni, ahogy ők?

Figyelt kérdés
Pl. ha jönnek értem a haverjaim, hogy elvigyenek sörözni, és mindhárman rövidnadrágban vannak, akkor igazodjak hozzájuk, és vegyek fel én is rövidet, vagy maradhatok hosszúban is, ha abban érzem jól magam? Én nem szívesen veszek fel rövidet, de volt már, hogy a barátaim rám szóltak: - Mit úriaskodsz itt ebben a hosszúnadrágban? Megfősz! Tessék azonnal rövidre váltani, mi is mind abban vagyunk! -

2018. jún. 3. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom mit kell ennyire túlpörögni a témát, simán el lehet lenni hosszú nadrágban is.


Sőt, van amikor kifejezetten hasznos. Hungaroringen például egész nap ülni a lelátón 40 fokban. Az emberek még kapucnis pulóvert is felvesznek, lehet meleg, de még mindig kevésbé pusztulok bele mint egy leégésbe vagy napszúrásba. Túrázni is csak hosszú nadrágban megyek, sokkal praktikusabb, védve van a lábam, nem karmolódik, kisebb az esélye hogy összeszedek kullancsot, bármit.


Na meg alapból senki ne mondja már meg, mit vegyek fel. :D

2018. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmiképpen. Nekem megvan a saját stílusom, nem is értem, miért kéne a másikhoz öltöznöm. A "barátaid" meg jó nagy taplók, nekem ne dirigáljon senki, hogy milyen nadrágot vegyek fel, úgy orrba kormányoznám az ilyenbeugatásért, hogy álló nap csak a vérző orrát törölgetné.
2018. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 BlackSword ***** válasza:
Egyáltalán nem... Nekik is van egy stílusuk... Nekem is... Ennyi...
2018. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert szerintük ciki meg sznoboskodás, nem. Ha normális kritika ér, pl. "ilyen ruhában ide meg ide nem illik menni", és utánanézés után rájövök, hogy igazuk van, váltanék.
2018. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!