Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik bartátom azt ígérte,...

Egyik bartátom azt ígérte, hogy vesz nekem egy ajándékot, de rendeljem meg magamnak és átutalja a pénzt. Ezt megígérte 3x, megrendeltem, erre kitalálta h meggondolta magát. Szerintetek milyen barát?

Figyelt kérdés
ráadásulé azt mondja: Képes lennél elfogadni a pénzt a legjopbb barátodtól? Majd kapsz valami pár ezer forintos cuccot, azt kész. nekem ez bazi rosszúl esett. És nem a pénze kell, csak ez szarul esett.... valamiért cserébe kaptam volna az ajándékot, de most így jártam, meg is rendeltem...
2018. szept. 10. 21:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csak nekem nagyon rosszúl esett ez :( Mert eddig egyenesnek mutatta be magát és nagyon közelinek éreztem :(
2018. szept. 10. 21:28
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért nevezed őt barátnak? Eddig annak gondolhattad, de az ilyen nem barát, hanem egy sz..házi fajankó. Rázd le magadról örökre. Valószínűleg értékesebb dologról van szó. Akkor viszont te is ludas vagy, mert hogyan gondolhattad (az ígéretei ellenére is), hogy ilyet megvesz, csak úgy - barátságból?
2018. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
azért annyira nem drága.. nem többszáz ezer és nem is 50 ilyen 20 ezres cucc ennyit én simán ráköltöttem amikor itt volt vendégségbe pl állatkertbe elvittem meg ilyenek.... vidéki....
2018. szept. 10. 21:36
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A normális reakció az lenne tőled hogy lekoptatod és többet nem állsz szóba vele.
2018. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, te hová vitted, tanuld meg egy életre, hogy távoli havertól bemondásra soha nem rendelünk semmit, mert ő megígérte.

Ha nem lennék itt rutinos olvasó és válaszoló évek óta, azt gondolnám, orbitális kamu, de ahogy írsz, nem tűnik annak.

2018. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Számomra már az alapszituáció is elég furcsán hangzik, mert ajándékot nem is illik megvetetni azzal, akinek adni akarok, még ha ki is fizeted, akkor sem.
2018. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!