Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan baráti kapcsolatod,...

Volt olyan baráti kapcsolatod, aminek örültél, hogy vége lett? Miért?

Figyelt kérdés
Meddig tartott az adott barátság?

2018. okt. 15. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van egy barátnőm, ő az egyetlen, de sokszor azt kívánom bárcsak vége lenne.

Én mindig meghallgatom, tanácsokat adok neki, de ha nekem van valami bajom ő nem mond semmit vagy, ha neten beszélünk csal egy szomorú szmájlit írt.

Együtt járunk egyetemre, én ott szerettem volna hagyni már előző éven is, de miatta nem hagyhatom mert akkor vége azt mondta. Pedig sokszor nem hagy élni.. tanítás után mindig vele kell lennem a buszáig, miatta volt, hogy a barátom is azt mondta,hogy elhanyagolom

2018. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
"mert hirtelen azt hittem, hogy tényleg az én volt cimbim." - Ne lottózz... :-D
2018. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem tartottam jónak egy baráti kapcsolatomat sem, így örülök, hogy vége lett mindnek. Máshogyan képzelem el ezen kapcsolatokat, viszont azt kellene megtanulnom, hogy nem élhetem a másik életét, és viszont sem.
2018. okt. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!