Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg a legjobb...

Hogy mondjam meg a legjobb barátnőmnek, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

Ovis korunk óta elválaszthatatlanok vagyunk, mindent együtt csinálunk. Ő azok közé tartozik, akikről bátran állítom, hogy a legjobb barátnőim. Úgy volt, hogy szeptembertől együtt fogunk egyetemre járni, már most rettenetesen izgatott ettől. Folyton mondja, hogy milyen jó lesz, olyan lesz az egész, mint egy nagy nyáriszünet, és hogy alig várja az egyetemi éveinket. Azonban én terhes lettem, ezért ez nekem csúszik pár évet... Egyelőre nem tudják sokan, csak a legközelebbi családtagjaink. November végéig várni szerettem volna azzal, hogy elmondjam a barátnőimnek, de szinte naponta hallgatom ezt, hogy "milyen jó lesz majd" és egyre nehezebben bírom. Mert én már egy teljesen más életszakaszra készülök, és minden alkalommal, mikor csak hallgatom ezt, úgy érzem, hogy cserben hagyom őt. Pedig ugyanúgy egy városban leszünk, tarthatunk pizsamabulikat, együtt lehetünk (én alapból nem vagyok egy reggelig bulizós típus, nem ez a közös bennünk). Csak ő nagyon a szívére vesz dolgokat, mindent túlreagál/felnagyít. Nekem van még több más barátom, barátnőm, de neki ilyen közeli kb csak én vagyok. Másokkal mindig csak bulizni, fesztiválozni jár, de mondja is, hogy egyik sem ér még csak a bokámig sem, és a legfontosabb vagyok neki. Félek, ha várok, akkor azért lesz kiakadva. Mert olyan, mintha hazudnék neki azzal, hogy "eltitkolom". De nem tudom, hogy fogadja majd, és nem szeretném, ha ilyen korán kiderülne ez.


Ti várnátok? Még az első trimszterben vagyok, semmi nem látszik rajtam.



2018. okt. 27. 15:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

30: elnézést hogy megsértettelek a "helytelenül használt kifejezésemmel". De a lényeget leírtam, és ez a fontos, nem pedig a nyelvtan.


De amúgy is téged se ismerlek, ráadásul még a nememet se találtad el. Én csak elmondtam, hogy el fogja rontani az életét. Nyilván én csak jót akartam neki, de már az is baj ezek szerint. A véleményedet pedig megtarthatod magadnak!

2018. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Megtarthatom? 😁 te is 😂 vélemény és a hülyeségek erőszakos nyomatása közt van különbség.
2018. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

köszönöm szépen a nagy semmit, majd legközelebb figyelek rá! Rólad eddig még nem mondtam véleményt, de gondolom ugyanaz, mint amit te gondolsz rólam!

Igen, a kérdezőnek elmondtam a véleményemet. De végül is ezt is kéri, nem? Habár ennek a sztorinak szerintem a fele se igaz, úgyhogy nyilván "bele éltem magam".

2018. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
és nem " hülyeségek erőszakos nyomatása" volt, hanem a legtehetőbb legjobb megoldás! És a várható jövő amit el tudok képzelni nála, ha ne adj isten igaz a sztori.
2018. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!