Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami gáz/fájdalmas/ NAGYON...

Valami gáz/fájdalmas/ NAGYON MEGLEPŐ rajtaütés ötlet? (Többi lent👇🏾)

Figyelt kérdés

Röviden 3an voltunk barátook,de az egyik lány ki volt tagadva, a másik állandóan kibeszélte nekem meg minden,aztán kibékültünk...

Feltörtem az egyik csaj messengeret és amikor kibészélte a harmadikat egész végig mindenért engem hibáztatott meg nyalizott neki messengeren és most is kibeszélnek persze nem nagyon találnak rajtam fogást... de azért fáj.:legutobbi négy “kibeszélt dolgom”: egy szakadt nadrág amit elküldtem képen az egyiknek és azt írta tök jó..,egy kisebb koromban készített videó és azért szídtak mert nem tudtam angolul kb 3. Osztálban,mikor németes suliba jártam (wtf),zsiráfos pizsama szintén elküldtem nekik... pozitív visszajelzést adtak...,ma pedig a telefontokom... tudom,hogy felszínes k*rv4k,de szarul esik ettől,azt is tudom,hogy nem szép dolog a személyes üzeneteiket olvasgatni...

Hát nagyon rövid lett mondhatom.. na mondegy


Szóval ha van valakinek valami troll rajtaütés ötlete pls írja le xd

Én arra gondoltam,hogy küldök az egyiknek a telefontokomról egy képet és oaírom,amit ők írtak róla... de nem elég kegyetlen xd


Egyébként nem várom el,hogy mindenkinek tetszenek a cuccaim,de nem tűröm el,hogy a szemembe mosolyogva teljesen mást mondd mint amit gondol és mint amit másoknak mondd...



2018. dec. 22. 00:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha mar ugyis babraltad a messengeret akk en annak a fiunal egetnem be ot messengeren a neveben aki tetszik neki.
2018. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igen csak mindenkit utál fiúk közül 😅
2018. dec. 22. 00:28
 3/15 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam írok a feltört csaj messengeréből: helloztok! :D ja szeritem is tök gáz vagyok:))
2018. dec. 22. 00:31
 4/15 anonim ***** válasza:

Elveted a sulykot. Ez nevetséges lenne ha így "trollkodnál"

Inkáb hagyj fel ezzel azt javaslom. Lehet az irigység beszél csak belőlük mikor a hátad mögött beszélnek. Ezt pedig írd a javadra.

2018. dec. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul esik és nem fogom szó nélkül hagyni akár milyen gyerekes,nagyon sokat szenvedtem miattuk senki nem csinálhat senkivel ilyet,de főleg nem bűntetlenül. Nem csak ezeket írták rólam amiket leírtam.
2018. dec. 22. 00:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Istenem,de jó hogy 1981-ben születtem,városban nőttem fel,de minden hétvégén nagyinál voltam,ahol kapáltam,néztem a kis csirkéket hogy eszik meg azt a gazt amit nekik szedek,meg néztem a hangyákat mindig,hogy milyen útvonalakat alakítanak ki maguknak,mentem valami csotrogány biciklivel,mindenki mindenkinek a tényleg jó szomszédja volt,és örült mindenki mindenkinek.Nem volt messenger,nem volt lóf.sz se,és nem agonizált senki ilyesmin.Persze én is felnőttem,haladok a korral.Kb. troll vagyok sokszor.Én arra gondoltam hogy neked tudod mi hiányzik ? Egy jó nagy tarkón ütés,aztán talán tudnál helyesen írni,meg hasonlók,vazze.
2018. dec. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia kérdező nem vagy gáz, nem olvastam végig a kommentek mert ma már eléggé elvették a maradék 1% életkedvemet is de na. Én olyan bosszút terveznék amit egy életre megbánnak. Tudod a titkaikat? Tudsz róluk valami infót ami szégyen lenne ha kikerülne? Esetleg 2 róluk szóló dologgal babrálni, hogy szarul jöjjenek ki? Ha suliba jártok valami ciki képet kinyomtatni és kirakni a budiba..? :D Most ilyen gyökérségek jutnak eszembe, de komolyan ha látom hogy volt fél perced a gyökér kommentemre én eskü rászállok a témára és Putyin irigyelni fogja amilyen bosszút eszelek ki :D

Hozzá teszem undorító barátnőid vannak, KB fiuk/lányok közül ezt a stílust nyomja mindenki, én nem is foglalkozok emberekkel évek óta, undorodok ettől a fajta 2színű bunkó rohadt emberiségtől. Viszont ha kész vagy a reveng-el akkor onnantól szard le őket, felejtsd el őket, és azokkal foglalkozz akik szeretnek elfogadnak ahogy vagy, és ami a leg fontosabb őszinték veled! Sok sikert zsiráfospizsamáslány :D

2018. dec. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Így Karikor "pont jó" ezen gondolkodni...
2018. dec. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as vagyok) Igen, jó ezen gondolkodni. Ilyen férgek karácsonyát tönkre tenni, legalább legyen olyan szar karácsonya az ilyennek amilyen nekem :)
2018. dec. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért ésszel. A GDPR óta a személyes adatokkal való visszaélés elég komoly dolog. A levéltitok megsértése (elektronikus is!!!) bűncselekmény.


A más pizsamáján való csúfolódás nem az.


Kérdező, nagyon megütheted a bokád, ha bosszút állsz, és az egyik lány úgy dönt, hogy ő bizony komolyan veszi a dolgot. Elég kellemetlen rendőrségi ügy lehet a vége.

2018. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!