Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami gáz/fájdalmas/ NAGYON...

Valami gáz/fájdalmas/ NAGYON MEGLEPŐ rajtaütés ötlet? (Többi lent👇🏾)

Figyelt kérdés

Röviden 3an voltunk barátook,de az egyik lány ki volt tagadva, a másik állandóan kibeszélte nekem meg minden,aztán kibékültünk...

Feltörtem az egyik csaj messengeret és amikor kibészélte a harmadikat egész végig mindenért engem hibáztatott meg nyalizott neki messengeren és most is kibeszélnek persze nem nagyon találnak rajtam fogást... de azért fáj.:legutobbi négy “kibeszélt dolgom”: egy szakadt nadrág amit elküldtem képen az egyiknek és azt írta tök jó..,egy kisebb koromban készített videó és azért szídtak mert nem tudtam angolul kb 3. Osztálban,mikor németes suliba jártam (wtf),zsiráfos pizsama szintén elküldtem nekik... pozitív visszajelzést adtak...,ma pedig a telefontokom... tudom,hogy felszínes k*rv4k,de szarul esik ettől,azt is tudom,hogy nem szép dolog a személyes üzeneteiket olvasgatni...

Hát nagyon rövid lett mondhatom.. na mondegy


Szóval ha van valakinek valami troll rajtaütés ötlete pls írja le xd

Én arra gondoltam,hogy küldök az egyiknek a telefontokomról egy képet és oaírom,amit ők írtak róla... de nem elég kegyetlen xd


Egyébként nem várom el,hogy mindenkinek tetszenek a cuccaim,de nem tűröm el,hogy a szemembe mosolyogva teljesen mást mondd mint amit gondol és mint amit másoknak mondd...



2018. dec. 22. 00:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért hiszed azt, hogy ez ilyen hihetetlen nagy dolog? Azzal vágsz vissza a legjobban, ha soha többet nem beszélsz velük.
2018. dec. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

Írj az anyjának messengeren.

"Szia. Este beszelnünk kell. Azt hiszem, terhes vagyok, és nem tudom, hogy kitől."

2018. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Remélem valami jó anonymous proxyt használtál a feltöréshez, különben simán rád fogják tudni bizonyítani, ha feljelentenek.

A mi osztályunkban is volt hasonló eset, konkrét büntetőeljárás indult a csaj ellen, kirúgták a suliból, aztán utána nem tudom mi lett a vége.

2018. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ezek nem olyanok,hogy ezért feljelentenek

Egyébként meg örömet szereznék nekik,ha nem szólnék hozzájuk..

8as zseniális ötleteid vannak !! ^^

2018. dec. 22. 12:57
 15/15 anonim ***** válasza:

Akinek feltörted a messengerét, csinálj róla pár photoshootot,aztán küld el a többinek :D és vágd hozzájuk, milyen jó barátok :D

Kicsit összevesznek, mert azt hiszik az küldte, akinek tudod a jelszavát.

2018. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!