Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan avatkozik...

Szerintetek jogosan avatkozik bele ennyire az életembe?

Figyelt kérdés

Van egy jóbarátom lány, sok sok éve együtt vagyunk jóban rosszban. Ő mindig sikeres volt a srácoknál, több hosszú és tartalmas kapcsolata volt. Nekem mindig csak a szar jutott, a kifogások és a szakítás. Több mint egy éve megismerkedtem a jelenlegi párommal. Na akkor kezdődtek a gondok. A párom és a barátnőm is régóta ismerik egymást és eleinte örült de aztán elkezdődött a beavatkozás. Először csak kezdődtek kisebb elszólások (hogy én kivel és hoyan kavartam a múltban-ezeket én nem akartam a páromnak elmondani)

Aztán folytatódott, azzal, hogy egy ráhúzta a páromra a jelzőt, hogy féltékeny, mert sokszor telefonálunk és félt mikor bulizni megyek a barátnőmmel és ezek után femina.hu-s cikkeket kapok, hogy 10 jel h a pasid betegesen féltékeny., továbbá amikor a párom megkérte a kezem aznap a barátnőm felhívta a páromat és olyanokat mondott neki hogy én boldogtalan vagyok, csak ezt a páromnak nem mondom.

Már semmit nem mondok el neki mert nem akarom, hogy kombináljon mert nagon ideesítő. És amikor mondom h én boldog vagyok és jó a kapcsolatuink látom rajta h nem hiszi el, mert biztos manipulálva vagyok a vőlegényem által. Mit kéne tegyek? Hogy állítsam le finoman? Nekem ez rossz és ezzel csak azt éri el, hogy semmit nem fogok neki elmondani (Ő is párkapcsolatban él, csak elég viharos, sok vitával csak én ebbe nem szólok bele :) )


2019. jan. 11. 09:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
elég ciki, hogy egy harmincvalahány éves nő még mindig le van ragadva a 16éves drámakorszaknál. szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot
2019. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

Senkinek sincs joga másik életébe ilyen mértékben beleszólni. Ráadásul a kapcsolatodnak ártani próbál - ahogy írod.

Előzőleg nem figyelted meg nála, hogy ha bármikor bármiben sikered volt, ami neki nem jött össze, annak nem tudott örülni? Bár mindegy, szerintem vele való kapcsolat megszakítása lenne érdemes.

2019. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igazatok van :( Már egy ideje megfogalmazódott, hogy nem akarok vele találkozni, de mindig hitegettem maagam, hogy mahd megváltozik...
2019. jan. 11. 10:40
 14/24 anonymousreview60 ***** válasza:
54%

A "barátnőd"-et eddig jó érzéssel töltötte el, hogy jobban megy neki, mint neked. Ez már önmagában rossz előjel. Ezt érzést veszitek el tőle.

Ha neked nagyon hiányozna, akkor a pároddal adjatok neki ultimátumot az ő változására. Más esetben a barátinak gondolt viszonyotokat fel kell adni.

2019. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ha csak annyi lenne, hogy félt, hogy túl sokat hívogat a barátod, és ez féltékenység, amit te nem veszel észre, oké. Ez előfordulhat. Elhiszem, hogy ilyen esetben elgondolkodsz, hogy tényleg lehet, hogy csak te nem veszed észre, hogy féltékeny.

De aki ilyet csinál, hogy felhívja a párodat és azt mondja, hogy nem vagy boldog vele, vagy aki direkt le akar járatni a párod előtt, az nem normális. Ezen egy percig sem kell gondolkodni, annyira egyértelmű.

2019. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Minden ilyet elnéztem és be tudtam annak, hogy csak nekem akar jót.De egyre jobban eldurvultak a dolgok.
2019. jan. 11. 11:02
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
ilyen barát mellett nincs szükség ellenségre
2019. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Tényleg mióta ismerjük egymást, mindig engem kosaraztak ki, hány és hány szakítást csinált velem végig, amikor a srácok/férfiak valami bullshit-el kidobtak. Azt hittem, hoy végre megtaláltam álmaim férfiját, velem együtt fog örülni...
2019. jan. 11. 11:16
 19/24 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szolókhoz, az ilyen barátot lekell építeni. Mert nem az. Sose volt az, csak kellett neki akivel "pletyizhet, bulizhat", no meg aki úgymod szerencsétlenebb nála az életben, így Ő jobbnak/többnek tűnik. Valszeg komplexusos szegény és most 10 év után elvették a cukorkáját, persze, hogy bekattant.::D


Napokig tudnék mesélni hány és hány barátnőt veszítettem el, akikről azt hittem minden rendben, a legjobb a viszonyunk, egymást feltétel nélkül szeretjük stb stb. Hát nagy tévedés volt mind, érzelmileg/anyagilag kihasználtak, rám mindig számíthattak, én rájuk sosem, mert azonnal meghátráltak, ha nekem épp valami jobban sikerült, már ment a sugdolózás/féltékenykedés, pedig több éves barátságokról volt szó. És ezek még csak az egyszerűbb leírások a mihez tartás végett.


Mára oda jutottam (veled kb. egykorú vagyok) hogy egy sincs és nem is kell. Megtanultam egyedül feldolgozni az élet nehézségeit, a problémákat, bulizni nem járok se időm se energiám...jól elvagyok tehát így, csak a párom és édesanyám van jelen az életemben.


Nem is tudnék nyitni senki felé, mert csak az járna a fejemben, hogy mikor ver át és használ ki majd dob el, mint egy zsebkendőt...

2019. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva...És utolsó mikor leépítetted Őket, egyszerűen megmondtad kerek perec? Vagy egy veszekedés alakult úy, hogy többé nem kerestétek egymást, vagy egyszerűen mindenki felszívódott a másik életéből?
2019. jan. 11. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!